Start běžecké sezóny? Jedině v Ludgeřovicích!

- Ludgeřovická patnáctka -

POZOR ZMĚNA TERMÍNU NA 22.5.2021

PROHLÁŠENÍ KLUBU KE ZMĚNĚ TERMÍNU ZÁVODU

Vyhlášená vládní opatření s platností od 1.3.2021 výrazně omezily pohyb osob. Smutnou skutečností je fakt, že se jedná o tutéž vládu, která není schopna zajistit nošení respirátorů u některých poslanců ve sněmovně. Tato vláda tak nemá morální právo cokoli nařizovat ostatním běžným občanům. Ztratila naši důvěru.

Nejsou to vládní opatření, která nás donutily změnit termín chystaného závodu Ludgeřovická 15. Současná situace je opravdu vážná, nemocnice jsou na hraně svých kapacit a predikce vývoje nejsou dobré. Rozhodnutí o posunutí termínu jsme udělali s respektem zejména ke zdravotnickému personálu, který bojuje se zbytky fyzických a psychických sil. Uspořádat závod pro 250 lidí by v současné době prostě nebylo rozumné.

Běh, či zdravý životní styl si vzít nenecháme. Bez ohledu na okres, katastr či jiné omezující podmínky. Vyběhněte do přírody a používejte zdravý rozum k tomu, aby jste ochránili sebe i své blízké.

Slíbili jsme, že v případě zrušení závodu budeme vracet startovné. Závod  nerušíme, ale přesouváme. Přesto nám přijde správné Ti nabídnou vrácení startovného. Pokud s námi nechceš běžet v sobotu 22.5.2021, použij prosím uvedený formulář pro zaslání žádosti o vrácení startovného. 

Do závodu jsme investovali nejen náš čas, ale i nemalou částku peněz pro zajištění chodu závodu, medailí, propagačních materiálů apod. Budeme velmi rádi, pokud tě uvidíme v květnu na startu a svoji registraci necháš platnou. Děkujeme všem, kteří tak učiní.

                                                                                                                                    28.2.2021


Účastnická medaile pro prvních 200
Účastnická medaile pro prvních 200

L15 je již tradičním závodem, který otevírá běžeckou sezónu. Závod vede převážně po asfaltovém podkladu, který je okořeněn pár set metrovou trailovou vložkou. Celkové převýšení na trati je pouhých 140m. Převážná část závodu se běží v Černém lese a vede podél naučné stezky pěchotního opevnění. Startujeme od hřiště TJ Ludgeřovice.

Registruj se do závodu dříve než v den startu. Ušetříš na startovném 50 Kč. Registrace v den konání závodu je možná za cenu 200 Kč.

A jak to všechno dopadlo v minulosti?

— Reportáže ze závodů —