Kdo se přihlásil předem a nepřijde až na poslední chvíli?

– Startovní listina L15 pro 2022 –

Přihlásit se do závodu je možné také v místě startu (hřiště TJ Ludgeřovice) v den konání závodu v čase 8:30 – 9:30 hod. Cena startovného na místě je 250 Kč, při registraci předem je cena startovného 200 Kč.

Máš zaplaceno startovné, ale v tabulce máš nezaplaceno? Ozvi se nám, pokud uplynulo déle než tři dny od odeslání platby.

Startovní čísloPříjmeníJménoMěsto / Název klubuRok narozeníPohlavíVyber si svoji traťZaplaceno (checked = ANO)
11BačinaLukášBK Zelaři Otice2000MUŽ15 kmchecked
12BálkováPetraBK Olbramice1975ŽENA15 kmchecked
13BardaševskýLubomírBK Ludgeřovice1962MUŽ15 kmchecked
14BenbenekJanMK Seitl Ostrava1988MUŽ15 kmchecked
15BíbrlíkMartinBK Ludgeřovice2013MUŽ3 kmchecked
17BíbrlíkDavidBK Ludgeřovice1979MUŽ3 kmchecked
18BilLukášLudgeřovice1980MUŽ15 kmchecked
20BiolekMartinŘepiště1973MUŽ15 kmchecked
22BrejchaMartinPraha1977MUŽ15 kmchecked
23BrejchováDrahomíraPraha1972ŽENA3 kmchecked
25BřezinaRadomírBK Ludgeřovice1967MUŽ15 kmchecked
26BuckulčíkŠtefanOpava2001MUŽ15 kmchecked
28BurdaFilipBK Ludgeřovice1991MUŽ15 kmchecked
29ByrtusováEllenTJ Jakl Karviná2001ŽENA15 kmchecked
30BystřičanJiříBKLudgeřovice1966MUŽ15 kmchecked
32BytomskýPetrBolatice1984MUŽ15 kmchecked
33CausidisMarekSalomon1991MUŽ15 kmchecked
34CimprichPetrNordic walking Olomouc1986MUŽNordic walkingchecked
35CimprichLukášKřelov1984MUŽ3 kmchecked
36CollenMalcolmTeam International!!!1960MUŽ15 kmchecked
37ČížkováEvaOstrava1989ŽENA15 kmchecked
38DančováKateřinaHlučín1969ŽENA15 kmchecked
39DrápalaMilanDaMi Backdoor1988MUŽ15 kmchecked
40DrastichováMagdalénaMK Seitl OStrava1984ŽENA15 kmchecked
41DrmolaJakubMikulovice1995MUŽ15 kmchecked
43FilipDanielMK Seitl Ostrava1982MUŽ15 kmchecked
46FryzováKristinaHello Bank/ Mushing team Ostrava1987ŽENA15 kmchecked
50GaldiaAdamBK Ludgeřovice1977MUŽ15 kmchecked
51GeorgiouDavidGeorgiani1977MUŽ15 kmchecked
52GeorgiouLucieGeorgiani1976ŽENA15 kmchecked
54GletMiroslavHaviřov1997MUŽ15 kmchecked
56HadamčikovaVlaďkaOptika VH Opava1973ŽENA15 kmchecked
58HanzlíkPatrikBK Ludgeřovice1982MUŽ15 kmchecked
59HartmanováPetraHead Pro Team Opava1977ŽENA3 kmchecked
61HojdyszováLucieBK Ludgeřovice1984ŽENA3 kmchecked
62HoncMiroslavOstrava1982MUŽ15 kmchecked
63HořínekMartinSK Oceláci Ostrava1981MUŽ15 kmchecked
65HudeczekPavelBK Ludgeřovice1967MUŽ15 kmchecked
66HyršováRomanaOstrava1983ŽENA15 kmchecked
67ChrobákRadekS-Run.cz/JAPASport.cz1988MUŽ15 kmchecked
68JanečekTomášNAPOHODU! bike team Píšť1991MUŽ15 kmchecked
71Jonova SmolkováLucieMarkvartovice/ jo-design1985ŽENANordic walkingchecked
74JorníčekPetrMK Seitl Ostrava1965MUŽ15 kmchecked
76KapcalováNatálieBK Ludgeřovice1990ŽENA15 kmchecked
77KašnáMarkétaBK Ludgeřovice1983ŽENA15 kmchecked
78KašnáNatálie EsterBK Ludgeřovice2013ŽENA3 kmchecked
79KašnýMichaelBK Ludgeřovice1983MUŽ3 kmchecked
80KindlJaromírNezastavuj mě1979MUŽ15 kmchecked
81KlapetekVladimírSlavkov1959MUŽ15 kmchecked
82KleinováRenata-1990ŽENA15 kmchecked
84KlemensováGabrielaBK Ludgeřovice1979ŽENA15 kmchecked
88KolichRostaOpava - Předměstí1964MUŽ15 kmchecked
89KolkováŠárkaDobroslavice1947ŽENA3 kmchecked
91KondelJaroslavBK SAK Karviná1958MUŽ15 kmchecked
92KonečnýVojtěchSTG Opava1991MUŽ15 kmchecked
100KorduliakDušanNordic Walking Přerov1971MUŽNordic walkingchecked
101KostkaDanielDarkovičky1987MUŽ15 kmchecked
102KubalákováLucieMushing team Ostrava1997ŽENA15 kmchecked
103KubicaLiborFrýdek-Místek1988MUŽ15 kmchecked
105KučeraDavidBK Ludgeřovice1983MUŽ15 kmchecked
110KuchařováPetraBK Ludgeřovice1974ŽENA3 kmchecked
112LičkaLukášHlučín1985MUŽ15 kmchecked
113LippováZuzanaSK Černé plíce1986ŽENA15 kmchecked
119LondaJiříSK Černé plíce1990MUŽ15 kmchecked
120LumpeováLenka1967ŽENANordic walkingchecked
121MacejkováMichaelaHruboskalský canicross1989ŽENACanicross (se psem)checked
123MazáčJakubAmmazying team2008MUŽ3 kmchecked
124MazáčMichalAmmazying team2010MUŽ3 kmchecked
127MazáčMartinAmmazying team1977MUŽ3 kmchecked
128MazáčováMartinaAmmazying team1977ŽENA15 kmchecked
129MíčekRomanFrýdek Místek1972MUŽ15 kmchecked
131MíčkováHanaFrýdek Místek1972ŽENA15 kmchecked
135MilotaJakubBNP1989MUŽNordic walkingchecked
136MučkaDominikLudgeřovice2012MUŽ3 kmchecked
138MučkováTerezaSDH Ludgeřovice2014ŽENA3 kmchecked
141NavaraPetrŠtramberk1945MUŽNordic walkingchecked
144NedomaJakubSpolek Českého strakatého psa1991MUŽCanicross (se psem)checked
145NičmanováKačkaOstrava1986ŽENA15 kmchecked
147NitschFilipPolička, Huntovna Team1992MUŽCanicross (se psem)checked
148NitschFilipPolička / Huntovna Team1992MUŽCanicross (se psem)checked
152NosekMichalSK Oceláci Ostrava1979MUŽ15 kmchecked
154Novotná Lucie-1989ŽENA15 kmchecked
155OlajcováPetraŠneci v běhu1986ŽENA15 kmchecked
161PachaJanBK Zelaři Otice2000MUŽ15 kmchecked
165PáchaJosefBK Zelaři Otice1986MUŽ3 kmchecked
167PachtováIvaMK Seitl Ostrava1970ŽENA15 kmchecked
171PaříkováAdélaFénix3Club1991ŽENA15 kmchecked
172PechaMarekOstrava1989MUŽ15 kmchecked
173PěntkováNatálieBK Ludgeřovice2000ŽENA3 kmchecked
175PeszynskiPetraKlimkovice1980ŽENA15 kmchecked
176PetrMarekBruntál/ NW Bruntál1963MUŽNordic walkingchecked
177PlachýMichalOrlová1984MUŽ15 kmchecked
183PolachAlešOstrava1984MUŽ3 kmchecked
184PolášekPetrTrnávka Arrows1976MUŽ15 kmchecked
185PoláškováKateřinaTrnávka Arrows1977ŽENA15 kmchecked
186PopekMartinBK Ludgeřovice1970MUŽ15 kmchecked
187PopkováNikolaBK Ludgeřovice2016ŽENA3 kmchecked
188PopkováŽanetaBK Ludgeřovice1995ŽENA3 kmchecked
190PopovičMiloslavFénix3Club1976MUŽ15 kmchecked
194PormannTomášBK Ludgeřovice1970MUŽ15 kmchecked
195RavčukDaliborSportovní spolek Poodří Hladké Životice1957MUŽ15 kmchecked
196RavčukováKateřinaSportovní spolek Poodří Hladké Životice1983ŽENA15 kmchecked
198RiborschováVlaďkaBK Zelaři Otice2001ŽENA3 kmchecked
199RichterLiborKateřinice1962MUŽ15 kmchecked
203RinkaErichPrajzsky BK Kravaře1954MUŽ15 kmchecked
206RinkováRadkaPrajzsky BK Kravaře1983ŽENA15 kmchecked
207RychlíkJakubOstrava2001MUŽ15 kmchecked
211RyplováVěraSlavkov1976ŽENA15 kmchecked
212ŘeháčekMichaelBílovec1969MUŽ15 kmchecked
213ŘezáčMartinMushing Team Ostrava1982MUŽ15 kmchecked
214SedláčkováPetraFrenštát pod Radhoštěm1977ŽENA15 kmchecked
215SehnalíkMiroslavLučina1955MUŽ15 kmchecked
216SchubertValdemarBK Ludgeřovice1974MUŽ15 kmchecked
217SkibińskáLenkaMILE1977ŽENANordic walkingchecked
218SkibińskiRomanTřinec1976MUŽ15 kmchecked
219SkibińskiVítekTřinec2009MUŽNordic walkingchecked
220SmolaJosefMK Seitl Ostrava1951MUŽ15 kmchecked
221SobkováAlenaBK Ludgeřovice1977ŽENA15 kmchecked
222SochorkováAnetaDobratice1980ŽENA15 kmchecked
223StruhaříkLukášSK Pekárna Velička1987MUŽCanicross (se psem)checked
224SztymonPavelMushing team Ostrava1973MUŽ15 kmchecked
225ŠafarčíkováZuzanaBranka u Opavy1986ŽENANordic walkingchecked
227ŠevčíkováMonikaBK Zelaři Otice1986ŽENA3 kmchecked
228ŠimíčkováJanaHorní benešov1992ŽENA15 kmchecked
229ŠkapaMarekMK Seitl Ostrava1971MUŽ15 kmchecked
231ŠkucaZbyněkFrenštát pod Radhoštěm1987MUŽ15 kmchecked
232TisoňMarcelHavířov1974MUŽ15 kmchecked
233TobolíkJanNordic walking Přerov1978MUŽNordic walkingchecked
234TomaszewiczováEvaMK Seitl Ostrava1977ŽENA15 kmchecked
235TomášMarkétaNávsí1989ŽENACanicross (se psem)checked
236TomaštíkPetrBohumín1969MUŽ15 kmchecked
238TvrdýJanFrýdek-Místek1988MUŽ15 kmchecked
239VaculaLukášOstrava1980MUŽ15 kmchecked
240VaryšMichalTEJA TEAM1974MUŽ15 kmchecked
244VavřincováHanaHanickaV1994ŽENA15 kmchecked
245VídenskáSabinaLudgeřovice1976ŽENANordic walkingchecked
246VítekAlešLee Row1995MUŽ15 kmchecked
247VolnáViktorieBK Ludgeřovice2000ŽENA3 kmchecked
248VorlíčekVojtěchLee Row1990MUŽ15 kmchecked
249Vyležíková KörbelováNikolaBnP1986ŽENANordic walkingchecked
251VytiskAlfonsMK Seitl Ostrava1949MUŽ15 kmchecked
256ZachodilVáclavHoralko1966MUŽ15 kmchecked
258ZachodilováAlenaHoralko1979ŽENA15 kmchecked
AdámekLukášBeskydský Dogmaraton Team1977MUŽCanicross (se psem)NE
BednaříkJiříKopřivnice1945MUŽNordic walkingNE
ČabanováKristinaSK Oceláci Ostrava1978ŽENA15 kmNE
GajdičiarováAnnaOstrava1990ŽENANordic walkingNE
KindlVáclavNezastavuj mě2010MUŽ3 kmNE
KindlovaTerezaNezastavuj mě2005ŽENA15 kmNE
LachTomášAnvil1978MUŽ15 kmNE
LičkaMartinOstrava1969MUŽ15 kmNE
LorkováAnetaFC-B7 TÝM!!!2005ŽENA15 kmNE
257MísařTomášregioRUN Havířov1977MUŽ15 kmchecked
279NowakováZuzanaregioRUN Havířov1982ŽENA15 kmchecked
PilchRenéOstravští Orli1970MUŽ15 kmNE
278PolcrováAndrearegioRUN Havířov1972ŽENA15 kmchecked
PomakiMichaelaMILE1977ŽENANordic walkingNE
SarayovaEsterOpava2003ŽENA15 kmNE
SmetanaLukᚊneci v běhu2001MUŽ3 kmNE
284WalaPetrregioRUN Havířov1971MUŽ15 kmchecked
Naposledy změněno: 4.3. 2022 ve 16:55 hod.