Kdo se přihlásil předem a nepřijde až na poslední chvíli?

- Startovní listina pro L15 2021 -

Přehled předem přihlášených účastníků na Ludgeřovická 15. Termín závodu sobota 22.5. 2021  Registrujte se prosím předem.

Jméno Klub/město Ročník Trať Zaplaceno
Cimprich Petr Nordic Walking Olomouc 1986 nordic walking ANO
Sedláček Tomáš MP Ostrava 1980 15 km ANO
Čurdová Bohumila 1977 15 km ANO
Kodenková Monika Stonava 1994 nordic walking ANO
Vacula Lukáš Ostrava 1980 15 km ANO
Liška Petr FC-B7 TÝM!!! 1977 15 km ANO
Skibiński Roman Třinec 1976 15 km ANO
Pomaki Michaela MILE 1977 nordic walking ANO
Skibińská Lenka MILE 1977 nordic walking ANO
Skibiński Marek Třinec 2004 3 km ANO
Skibiński Vítek Třinec 2009 nordic walking ANO
Platoš Radek Dobratice 1979 15 km ANO
Olajcová Petra Šneci v běhu 1986 15 km ANO
Najdková Ivana Marlenka FM 1985 15 km ANO
Hanzlík Patrik Dolní Benešov - Zábřeh 1982 15 km ANO
Klemensová Gabriela Dolní Benešov - Zábřeh 1979 15 km ANO
Konečný Vojtěch Opava 1991 15 km ANO
Burda Filip MK Seitl Ostrava 1991 15 km ANO
Prchala Zbyněk Markvartovice 1981 nordic walking ANO
Beranová Natálie Ostrava 1981 15 km ANO
Sochorková Aneta Dobratice 1980 15 km ANO
Giža Tomáš SK Černé plíce 1975 15 km ANO
Pácha Jan Zelaři Otice 2000 15 km ANO
Kajzar Sára Ostrava Hrabůvka 1996 15 km ANO
Bačina Lukáš Zelaři Otice 2000 15 km ANO
Vitásková Jana Petřkovice 1985 15 km ANO
Beinhauerová Lenka Opava 1976 15 km ANO
Czilling Petr MOUNTAINTIME Kross tri team 1990 15 km ANO
Snaselova Navratilova Vendula Ludgerovice 1982 15 km ANO
Glogar Daniel Turdebir 1978 15 km ANO
Walder Petr Frýdlant nad Ostravicí 1973 15 km ANO
Rychlík Jakub Ostrava 2001 15 km ANO
Křikava Rostislav Ostrava Poruba 1972 15 km ANO
Seman Michal 1976 15 km ANO
Balarin Petr SDH Svoboda 1981 15 km ANO
Urbančík Martin Mushing team Ostrava 1974 15 km ANO
Tomáš Markéta Návsí 1989 canicross ANO
Hrček Lukáš Horní Suchá 1981 15 km ANO
Pecha Marek Ostrava 1989 15 km ANO
Kryl Ondřej NaraThor 1980 canicross ANO
Zukalová Barbora NaraThor 1989 canicross ANO
Zachodilová Alena HORALKO 1979 15 km ANO
Nováková Radka Ostrava 1992 3 km ANO
Kozel Michal Mushing team Ostrava 1980 canicross ANO
Cimprich Lukáš Olomouc 1984 3 km ANO
Vítek Aleš Ostrava 1995 15 km ANO
Ničmanová Kačka Ostrava 1986 15 km ANO
Vavrečka Luděk Vratimov 1966 15 km ANO
Pachtová Iva MK Seitl Ostrava 1970 15 km ANO
Mučka Jiří SDH Ludgeřovice 1986 15 km ANO
Mučka Dominik Ludgeřovice 2012 3 km ANO
Mučková Kristýna SDH Ludgeřovice 1988 3 km ANO
Procházka Pavel Ostrava 1990 15 km ANO
Bytomský Petr Bolatice 1984 15 km ANO
Kramný Petr Hradec nad Moravicí 1989 15 km ANO
Latka Petr 3nec 1967 15 km ANO
Mička Martin Turdebir 1979 15 km ANO
Martinec Lukáš Opava 1987 15 km ANO
Benbenek Jan MK Seitl Ostrava 1988 15 km ANO
Wilhelm Petr Ostrava - Poruba 1980 15 km ANO
Nosek Michal SK Oceláci Ostrava 1979 15 km ANO
Machalla Jiří Tj Sokol Hať 1991 15 km ANO
Kalvar Tomáš Tj Sokol Hať 2002 15 km ANO
Krakovková Gabriela Ludgeřovice 1976 nordic walking ANO
Krakovková Kateřina Ludgeřovice 1997 nordic walking ANO
Krakovková Klára Ludgeřovice 2006 nordic walking ANO
Polášek Petr Bobrovníky 1976 15 km ANO
Hyršová Romana Ostrava 1983 15 km ANO
Štěpánová Lenka Babylonbike 1980 15 km ANO
Jorníček Petr MK Seitl Ostrava 1965 15 km ANO
Pormannová Nikol Ludgeřovice 2010 3 km ANO
Kudlíková Lucie Opava 1987 15 km ANO
Kočí Matyáš Karlovice 2004 3 km ANO
Šmiřák Radim Air Klimont 1990 15 km ANO
Šmiřáková Martina Air Klimont 1983 15 km ANO
Bučko Zdeněk Ostravske kalače 1982 15 km ANO
Otevřelová Kristýna Columbia Montrail/Čeladná 1987 15 km ANO
Kočí Kateřina Karlovice 1973 nordic walking ANO
Vyležíková Körbelová Nikola BnP 1986 canicross ANO
Skýba Jan Ostrava Poruba 1986 15 km ANO
Dominik Ondřej MK Seitl Ostrava 1977 15 km ANO
Janáč Ondřej Krnov 2000 15 km ANO
Kašuba Milan Ostrava 1992 15 km ANO
Wagnerová Kristýna Ostrava 1990 nordic walking ANO
Hrabcová Kateřina Ostrava 1992 nordic walking ANO
Štýbar Luděk Mattoni Free Run Ostrava 1969 15 km ANO
Šafnerová Simona Ropice 1998 15 km ANO
Janásek Aleš AAAA Výškovice 1972 15 km ANO
Pacák Marcel Třinec 1985 15 km ANO
Artim Radek BK Ludgeřovice 1970 15 km ANO
Artimová Pavlína BK Ludgeřovice 1974 15 km ANO
Bíbrlík David BK Ludgeřovice 1979 15 km ANO
Bystřičan Jiří BK Ludgeřovice 1966 15 km ANO
Bardaševský Lubomír BK Ludgeřovice 1962 15 km ANO
Hudeczek Pavek BK Ludgeřovice 1967 15 km ANO
Janoušek Marek BK Ludgeřovice 1980 15 km ANO
Kuchařová Petra BK Ludgeřovice 1974 15 km ANO
Rozmahel Radek BK Ludgeřovice 1974 15 km ANO
Popek Martin BK Ludgeřovice 1970 15 km ANO
Popková Žaneta BK Ludgeřovice 1995 3 km ANO
Popková Denisa BK Ludgeřovice 1998 3 km ANO
Schubert Valdemar BK Ludgeřovice 1974 15 km ANO
Prchalová Gabriela BK Ludgeřovice 1984 nordic walking ANO
Galdia Adam BK Ludgeřovice 1977 15 km ANO
Sobková Alena BK Ludgeřovice 1977 15 km ANO
Wrzecionko Jakub 1986 15 km ANO
Pormann Tomáš BK Ludgeřovice 1970 15 km ANO
Važik Miroslav BK Ludgeřovice 1980 15 km ANO
Krupová Lucie BK Ludgeřovice 1987 15 km ANO
Sobek Jakub BK Ludgeřovice 2004 3 km ANO
Pěntková Natálie BK Ludgeřovice 2000 3 km ANO
Kašná Markéta BK Ludgeřovice 1983 15 km ANO
Kašný Michael BK Ludgeřovice 1983 3 km ANO
Kašná Natálie BK Ludgeřovice 2013 3 km ANO
Kulasová Michaela BK Ludgeřovice 2002 3 km ANO
Sosnová Martina BK Ludgeřovice ANO

stav k: 13.4.2021