Kdo se přihlásil předem a nepřijde až na poslední chvíli?

- Startovní listina pro L15 2021 -

Přihlásit se do závodu je možné také v místě startu (hřiště TJ Ludgeřovice) v den konání závodu 22.5.2021 v čase 8:30 - 9:30 hod. 


FINÁLNÍ STARTOVKA

Máš zaplacené startovné a nejsi na seznamu? Pošli prosím mail

Číslo Jméno Klub/město Ročník Trať Zaplaceno
385 Cimprich Petr Nordic Walking Olomouc 1986 nordic walking ANO
251  Sedláček Tomáš MP Ostrava 1980 15 km ANO
252  Čurdová Bohumila 1977 15 km ANO
253 Kodenková Monika  Stonava 1994 nordic walking ANO
254 Vacula Lukáš  Ostrava 1980 15 km ANO
255 Liška Petr  FC-B7 TÝM!!! 1977 15 km ANO
256 Skibiński Roman  Třinec 1976 15 km ANO
257  Pomaki Michaela MILE 1977 nordic walking ANO
258 Skibińská Lenka  MILE 1977 nordic walking ANO
259 Skibiński Marek  Třinec 2004 3 km ANO
260 Skibiński Vítek  Třinec 2009 nordic walking ANO
261 Platoš Radek  Dobratice 1979 15 km ANO
262 Olajcová Petra  Šneci v běhu 1986 15 km ANO
263 Najdková Ivana Marlenka FM 1985 15 km ANO
264 Hanzlík Patrik Dolní Benešov - Zábřeh 1982 15 km  ANO
265 Klemensová Gabriela Dolní Benešov - Zábřeh 1979 15 km ANO
266 Konečný Vojtěch Opava 1991 15 km  ANO
267 Burda Filip MK Seitl Ostrava 1991 15 km ANO
268 Prchala Zbyněk Markvartovice 1981 nordic walking ANO
269 Baranová Natálie Ostrava 1981 15 km ANO
270 Sochorková Aneta Dobratice 1980 15 km ANO
271 Giža Tomáš SK Černé plíce 1975 15 km ANO
272 Pácha Jan Zelaři Otice 2000 15 km ANO
273 Kajzar Sára Ostrava Hrabůvka 1996 15 km ANO
274 Bačina Lukáš Zelaři Otice 2000 15 km ANO
275 Vitásková Jana Petřkovice 1985 15 km ANO
276 Beinhauerová Lenka Opava 1976 15 km ANO
277 Czilling Petr MOUNTAINTIME Kross tri team 1990 15 km  ANO
278 Snaselova Navratilova Vendula Ludgerovice 1982 15 km ANO
279 Mičková Jana Turdebir 1979 15 km ANO
280 Walder Petr Frýdlant nad Ostravicí 1973 15 km ANO
281 Rychlík Jakub Ostrava 2001 15 km ANO
282 Křikava Rostislav Ostrava Poruba 1972 15 km ANO
283 Seman Michal 1976 15 km ANO
284 Balarin Petr SDH Svoboda 1981 15 km ANO
285 Urbančík Martin Mushing team Ostrava 1974 15 km ANO
286 Tomáš Markéta  Návsí 1989 canicross ANO
287 Hrček Lukáš Horní Suchá 1981 15 km ANO
288 Pecha Marek Ostrava 1989 15 km ANO
289 Kryl Ondřej NaraThor 1980 canicross ANO
290 Zukalová Barbora NaraThor 1989 canicross ANO
291 Zachodilová Alena HORALKO 1979 15 km ANO
292 Nováková Radka Ostrava 1992 3 km ANO
293 Kozel Michal  Mushing team Ostrava 1980 canicross ANO
294 Cimprich Lukáš Olomouc 1984 3 km ANO
295 Vítek Aleš Ostrava 1995 15 km ANO
296 Ničmanová Kačka Ostrava 1986 15 km ANO
297 Vavrečka Luděk Vratimov 1966 15 km ANO
298 Pachtová Iva MK Seitl Ostrava 1970 15 km ANO
299 Mučka Jiří SDH Ludgeřovice 1986 15 km ANO
381 Mučka Dominik Ludgeřovice 2012 3 km ANO
301 Mučková Kristýna SDH Ludgeřovice 1988 3 km ANO
302 Procházka Pavel Ostrava 1990 15 km ANO
303 Bytomský Petr Bolatice 1984 15 km ANO
304 Latka Petr 3nec 1967 15 km ANO
305 Mička Martin Turdebir 1979 15 km ANO
306 Martinec Lukáš Opava 1987 15 km ANO
307 Benbenek Jan MK Seitl Ostrava 1988 15 km ANO
308 Wilhelm Petr Ostrava - Poruba 1980 15 km ANO
309 Nosek Michal SK Oceláci Ostrava 1979 15 km ANO
310 Machalla Jiří Tj Sokol Hať 1991 15 km ANO
311 Kalvar Tomáš Tj Sokol Hať 2002 15 km ANO
312 Krakovková Gabriela Ludgeřovice 1976 nordic walking ANO
313 Krakovková Kateřina Ludgeřovice 1997 nordic walking ANO
314 Krakovková Klára Ludgeřovice 2006 nordic walking ANO
315 Polášek Petr Bobrovníky 1976 15 km ANO
316 Hyršová Romana Ostrava 1983 15 km ANO
317 Štěpánová Lenka Babylonbike 1980 15 km ANO
318 Jorníček Petr MK Seitl Ostrava 1965 15 km ANO
319 Pormannová Nikol Ludgeřovice 2010 3 km ANO
320 Kudlíková Lucie Opava 1987 15 km ANO
321 Kočí Matyáš Karlovice 2004 3 km ANO
322 Šmiřák Radim Air Klimont 1990 15 km ANO
323 Šmiřáková Martina Air Klimont 1983 15 km ANO
324 Bučko Zdeněk Ostravske kalače 1982 15 km ANO
325 Otevřelová Kristýna Columbia Montrail/Čeladná 1987 15 km ANO
326 Kočí Kateřina Karlovice 1973 nordic walking ANO
327 Vyležíková Körbelová Nikola BnP 1986 canicross ANO
328 Skýba Jan Ostrava Poruba 1986 15 km ANO
329 Dominik Ondřej MK Seitl Ostrava 1977 15 km ANO
330 Kašuba Milan Ostrava 1992 15 km ANO
331 Wagnerová Kristýna Ostrava 1990 nordic walking ANO
332 Hrabcová Kateřina Ostrava 1992 nordic walking ANO
333 Štýbar Luděk Mattoni Free Run Ostrava 1969 15 km ANO
334 Šafnerová Simona Ropice 1998 15 km  ANO
335 Janásek Aleš AAAA Výškovice 1972 15 km ANO
336 Pacák Marcel Třinec 1985 15 km ANO
337 Waclawiková Dorota Petrovice u Karviné 1984 15 km ANO
340 Janda Jan SSK Vítkovice 1948 15 km ANO
341 Korduliak Dušan Nordic Walking Přerov 1971 nordic walking ANO
342 Nitsch Filip Huntovna Team TJ Rusín / Polička 1992 canicross ANO
343 Fáček Miroslav SK Zahrada Petřvald 1966 15 km ANO
344 Sekera Ondřej Fénix sport Šenov 1977 15 km ANO
345 Šalata Patrik BK Skřipov 1994 15 km ANO
346 Kondel Jaroslav BK SAK Karviná 1958 15 km ANO
347 Bílá Petra Ostrava 1978 15 km ANO
350 Smola Josef MK Seitl Ostrava 1951 15 km ANO
351 Pilch René Nýdek 1970 15 km ANO
352 Kabuďová Jarka Morávka 1969 nordic walking ANO
353 Štefanský Pavel Havířov 1968 15 km ANO
354 Zuzaňák Vilém Ostrava - Poruba 1968 15 km ANO
355 Konvicka Adam Ostrava 1977 15 km  ANO
356 Tisoň Marcel MTFITNESS1 1974 3 km ANO
357 Wágner Robert MK Seitl Ostrava 1972 15 km ANO
359 Wágnerová Jaroslava Ostrava 1972 nordic walking ANO
360 Vraníková Lenka VZS Ostrava 1972 15 km ANO
361 Adámek Lukáš Beskydský Dogmaraton Team 1977 canicross ANO
362 Chytrý Ondřej Turdebir 1978 15 km  ANO
363 Lach Tomáš Anvil 1978 15 km ANO
364 Věnsek Tomáš  Štefko Running Team / MK Seitl Ostrava 1993 15 km ANO
365 Durczok Adéla Paskov 1983 15 km ANO
366 Puchalka Lukáš Ostrava Lhotka 1977 15 km ANO
367 Hulova Dragica Ostrava 1977 15 km ANO
368 Janko Dalibor VZS Ostrava 1979 15 km ANO
369 Krzák Jaromír Krnov 1988 15 km ANO
370 Vytisk Alfons MKS-Ostrava 1949 15 km ANO
371 Papež Marek KB Muška Ostrava 1972 15 km ANO
372 Cihlář Viktor BK Skřipov 1979 15 km ANO
373 Cihlář Pavel BK Skřipov 1984 15 km  ANO
374 Skiba Petr Ostrava 1977 15 km ANO
376 Lorenc František Olomouc 1968 15 km ANO
377 Lorencová Ivana Olomouc 1973 15 km ANO
378 Andronikidis Janis Opava 1995 15 km ANO
379 Kolich Rosťa Opava 1964 15 km ANO
380 Rinka Erich Prajzsky BK Kravaře 1954 15 km ANO
382 Škapa Marek MK Seitl Ostrava 1971 15 km ANO
384 Matušek Zdeněk Ostrava 2 1960 15 km ANO
386 Antoš Jan Bulhary 1970 canicross ANO
387 Paťorková Sabina Ostrava 1974 nordic walking ANO
388 Londa Jiří SK Černé plíce 1990 15 km ANO
390 Siročák Petr Tři křižky Ostrava 1978 15 km ANO
391 Kindl Jaromír Nezastavuj mě! 1979 15 km ANO
392 Kindlová Tereza Nezastavuj mě! 2005 3 km ANO
393 Kindl Václav Nezastavuj mě! 2010 3 km ANO
394 Salawa Jiří Hlučín 1967 15 km ANO
395 Sosna Jakub KAOVO Ostrava 1985 15 km ANO
396 Žajdlik Filip Třinec 1977 15 km ANO
397 Wawreczka David TJ Jakl Karvina 1981 15 km ANO
398 Drastichová Magdaléna MK Seitl Ostrava 1984 15 km ANO
399 Vojkovský Filip BimBam Horské Šelmy 1996 15 km ANO
400 Rabiec Jiří PŘECI fyzio 1989 15 km ANO
402 Múdrik Matěj Hlučín 2001 15 km ANO
403 Sedláček Martin Havířov, RUN 99 1961 15 km ANO
405 Doležel Radomír MK Seitl Ostrava 1973 15 km ANO
407 Wojtyla Jaromír VZS Ostrava 1970 15 km ANO
408 Valenta Martin Velké Hoštice 1978 15 km ANO
409 Collen Malcolm Team International!!! 1960 15 km ANO
410 Najvert Stanislav KILPI RACING TEAM 1972 15 km ANO
411 Schmidt Smolková Monika Ludgeřovice 1991 nordic walking ANO
412 Vídenská Sabina Ludgeřovice 1976 nordic walking ANO
10 Artim Radek BK Ludgeřovice 1970 15 km ANO
11 Artimová Pavlína BK Ludgeřovice 1974 15 km ANO
20 Bíbrlík David BK Ludgeřovice 1979 15 km ANO
23 Bystřičan Jiří BK Ludgeřovice 1966 15 km ANO
34 Bardaševský Lubomír BK Ludgeřovice 1962 15 km ANO
300 Hudeczek Pavek BK Ludgeřovice 1967 15 km ANO
73 Janoušek Marek BK Ludgeřovice 1980 15 km ANO
84 Kuchařová Petra BK Ludgeřovice 1974 15 km ANO
93 Rozmahel Radek BK Ludgeřovice 1974 15 km ANO
94 Popek Martin BK Ludgeřovice 1970 15 km ANO
97 Popková Žaneta BK Ludgeřovice 1995 3 km ANO
101 Popková Denisa BK Ludgeřovice 1998 3 km ANO
102 Schubert Valdemar BK Ludgeřovice 1974 15 km ANO
103 Prchalová Gabriela BK Ludgeřovice 1984 nordic walking ANO
109 Galdia Adam BK Ludgeřovice 1977 15 km ANO
113 Sobková Alena BK Ludgeřovice 1977 15 km ANO
120 Wrzecionko Jakub BK Ludgeřovice 1986 15 km ANO
147 Pormann Tomáš BK Ludgeřovice 1970 15 km ANO
154 Važik Miroslav BK Ludgeřovice 1980 15 km ANO
160 Krupová Lucie BK Ludgeřovice 1987 15 km ANO
163 Sobek Jakub BK Ludgeřovice 2004 3 km ANO
171 Pěntková Natálie BK Ludgeřovice 2000 3 km ANO
183 Kašná Markéta BK Ludgeřovice 1983 15 km ANO
212 Kašný Michael BK Ludgeřovice 1983 3 km ANO
229 Kašná Natálie BK Ludgeřovice 2013 3 km ANO
230 Kulasová Michaela BK Ludgeřovice 2002 3 km ANO
246 Sosnová Martina BK Ludgeřovice 1989 3 km ANO
247 Bučková Veronika BK Ludgeřovice 1984 3 km ANO
248 Březina Radomír BK Ludgeřovice 1967 15 km ANO

stav k: 20.5.2021