Výsledky

27.12.2017                                                                                                                            Night.Snow?Run 10,6 km                                                                                                                    3 Monika Gemelová 01:13:32

26.12.2017                                                                                                                               Štěpánský běh Porubou 13 km                                                                                                        24 David Bíbrlík 00:57:42

26.12.2017                                                                                                                             Litultovická vánočka 10,5 km                                                                                                           59 Radek Artim 00:53:52                                                                                                                63 Martin Popek 00:54:33

24.12.2017                                                                                                                          Štědrodenní běh Jilešovicemi 4 km                                                                                                 34 Radek Artim 00:17:32                                                                                                                  37 Jakub Kuchař 00:17:47                                                                                                                 62 Petra Kuchařová 00:19:43                                                                                                           89 Monika Konkolová 00:26:01                                                                                                      90 Pavlína Artimová 00:26:01

17.12.2017                                                                                                                                   Vánoční běh Opavou 4,7 km                                                                                                            10 Radek Artim 00:20:41 B                                                                                                                 9 Lubomír Bardaševský 00:20:53 C                                                                                                 4 Pavel Hudeczek 00:24:00 C


16.12.2017                                                                                                                                           Vánoní kros Bělským lesem 6 km                                                                                                     8 Radomír Březina 00:21:48                                                                                                             25 Radek Artim 00:26:11

10.12.2017                                                                                                                                       Bieg wokol Zalewu Rybnickiego 11 km                                                                                             9 Radomír Březina 00:41:29                                                                                                             41 Lubomír Bardaševský 00:49:34                                                                                                    48 Radek Artim 00:50:20                                                                                                                 55 Martin Popek 00:51:08                                                                                                                 96 Pavel Hudeczek 00:59:00

2.12.2017                                                                                                                                       ČEPS Christmas 5km                                                                                                                          8 Valdemar Schubert 00:21:45

2.12.2017                                                                                                                               Mikulášský dvojzávod výsledkyJilešovice+Martinov                                                                      11 Radek Artim 00:35:34                                                                                                                       12 Pavel Hudeczek 00:39:52                                                                                                              2 Petra Kuchařová 00:38:05                                                                                                               6 Monika Konkolová 00:47:58                                                                                                           7 Pavlína Artimová 00:48:47

2.12.2017                                                                                                                              Mikulášský běh Ostrava-Martinov 4 km                                                                                          27 Lubomír Bardaševský 00:17:44                                                                                                  34 Rdek Artim 00:18:28                                                                                                                     37 Petra Kuchařová 00:19:47                                                                                                           40 Pavel Hudeczek 00:20:09                                                                                                         48 Martin Popek 00:21:42                                                                                                                55 Monika Konkolová 00:24:26                                                                                                        57 Pavlína Artimová 00:25:11


2.12.2017                                                                                                                                  Mikulášský běh Jilešovice 3,7 km                                                                                                    15 Jakub Kuchař 00:16:53                                                                                                                    17 Radek Artim 00:17:06                                                                                                                  25 Petra Kuchařová 00:18:28                                                                                                          29 Pavel Hudeczek 00:19:40                                                                                                           36 Monika Konkolová 00:23:32                                                                                                       37 Pavlína Artimová 00:23:32

25.11.2017                                                                                                                                  Lysácup 3,7 km                                                                                                                                203 Martin Popek 00:46:37                                                                                                           225 Monika Gemelová 00:48:20

19.11.2017                                                                                                                                         Lysacup 7,9 km                                                                                                                                   11 Monika Gemelová 01:03:06

17.11.2017                                                                                                                                          Běh 17. listopadu v Hrabové 10 km                                                                                                   10 Radomír Březina 00:38:28                                                                                                           51 Lubomír Bardaševský 00:46:19                                                                                                  68 Martin Popek 00:48:19                                                                                                                 72 Radek Artim 00:48:37                                                                                                                103 Pavel Hudeczek 00:54:52                                                                                                        122 Pavlína Artimová 01:07:10

11.11.2017                                                                                                                                    Ludgeřovická krosová 10                                                                                                                  31 Vojtěch Plíhal 00:48:31                                                                                                                32 Lubomír Bardaševský 00:48:49                                                                                                 33 Martin Popek 00:48:52                                                                                                               49 Monika Gemelová 00:51:52                                                                                                       59 Petra Kuchařová 00:54:44                                                                                                           61 Jakub Kuchař 00:55:38                                                                                                                64 Martin Smolka 00:55:57                                                                                                             74 Pavel Hudeczek 01:00:06                                                                                                            82 Denisa Popková 01:07:43                                                                                                              87 Monika Konkolová 01:12:34                                                                                                         88 Pavlína Artimová 01:12:34

4.11.2017                                                                                                                                              Hornická 10                                                                                                                                     287 Lubomír Bardaševský 00:45:32                                                                                              297 Martin Popek 00:45:57                                                                                                             362 Vojtěch Plíhal 00:47:41                                                                                                            457 Jakub Kuchař 00:50:10                                                                                                          508 Martin Smolka 00:51:03                                                                                                              535 Radek Artim 00:51:46                                                                                                              565 Petra Kuchařová 00:52:38                                                                                                     638 Pavel Hudeczek 00:55:13                                                                                                      648 Lucie Děrkasová 00:55:53                                                                                                    760 Monika Konkolová 01:03:26                                                                                                   772 Pavlína Artimová 01:09:59

Mílaři - 3333 metrů                                                                                                                            113 Vojtěch Krpec 00:17:16                                                                                                                161 Markéta Važiková 00:18:41                                                                                                         191 Denisa Popková 00:21:21                                                                                                          198 Žaneta Popková 00:25:52


28.10.2017                                                                                                                               Porubský čtvrtmaraton                                                                                                                       15 Martin Popek 00:50:36

21.10.2017                                                                                                                                 Benefiční běh pro Pavla 5 km                                                                                                         36 Lucie Děrkasová 00:25:33

21.10.2017                                                                                                                                          SILESIA kros 1/2 marathon                                                                                                                41 Valdemae Schubert 01:52:10                                                                                                        94 Lubomír Bardaševský 02:13:20                                                                                                 102 Aneta Nováková 02:19:04                                                                                                       124 Pavel Hudeczek 02:44:03

12 km                                                                                                                                                   97 Jakub Kuchař 01:15:34

6 km                                                                                                                                                     9 Petra Kuchařová 00:30:54                                                                                                            16 Monika Konkolová 00:36:08                                                                                                        19 Pavlína Artimová 00:37:25

7.10.2017                                                                                                                                        KTRC Beskydský půlmaraton 2017                                                                                                 99 Valdemar Schubert 02:25:22                                                                                                       143 Aneta Nováková 02:37:36                                                                                                        54 Lubomír Bardaševský 02:44:59

5 km                                                                                                                                                      7 Martin Popek 00:32:27                                                                                                                   11 Jakub Kuchař 00:35:10                                                                                                                  13 Petra Kuchařová 00:37:09

1.10.2017                                                                                                                                   Fachman kros 15 km                                                                                                                           17 Martin Popek 01:20:11                                                                                                                    18 Radek Artim 01:20:52

Fachman kros 8 km                                                                                                                            10 Monika Konkolová 00:57:09                                                                                                         11 Pavlína Artimová 00:57:10

24.9.2017                                                                                                                                  RUNFEST 1/4 Maraton                                                                                                                       53 Vojtěch Plíhal 00:52:28                                                                                                              156 Monika Konkolová 01:06:20                                                                                                     175 Pavlína Artimová 01:09:33

RUNFEST 1/2 Maraton                                                                                                                      25 Valdemar Schubert 01:28:45                                                                                                      119 Monika Gemelová 01:43:42                                                                                                      144 Lubomír Bardaševský 01:46:27                                                                                                    216 Radek Artim 01:54:55                                                                                                                260 Martin Popek 01:58:07                                                                                                           335 Marek Janoušek 02:07:36                                                                                                      346 Pavel Hudeczek 02:08:50

RUNFEST Štafeta                                                                                                                               76 BK Ludgeřovice 03:18:41


24.9.2017                                                                                                                                         Mistrovství ČR v běhu na 10km-Běchovice-Praha                                                                           137 Martin Smolka 00:54:01

16.9.2017                                                                                                                                          Běh Hlučínem 8,3 km                                                                                                                        22 Lubomír Brdaševský 00:40:03                                                                                                      28 Aneta Nováková 00:41:42                                                                                                           32 Radek Artim 00:43:00                                                                                                                38 Pavel Hudeczek 00:47:55                                                                                                          39 Martin Popek 00:49:56                                                                                                               44 Monika Konkolová 00:56:38                                                                                                      45 Pavlína Artimová 00:56:38

9.9.2017                                                                                                                                           Běh Chuchelnou 15 km                                                                                                                     43 Lubomír Bardaševský 01:12:14                                                                                                     53 Aneta Nováková 01:18:31                                                                                                             60 Radek Artim 01:21:41                                                                                                                   67 Pavel Hudeczek 01:29:12

6.9.2017                                                                                                                                        Studénecká pětka                                                                                                                             10 Martin Popek 00:28:49

2.9.2017                                                                                                                                      Hrabovský půlmaraton                                                                                                                     35 Lubomír Bardaševský 01:45:38

26.8.2017                                                                                                                                       Night run Hlučín 9 km                                                                                                                       21 Lubomír Bardaševský 00:45:41                                                                                                  29 Jakub Kuchař 00:48:39                                                                                                                39 Vojtěch Plíhal 00:51:01                                                                                                                 45 Radek Artim 00:52:49                                                                                                                59 Pavel Hudeczek 00:58:49                                                                                                           67 Pavlína Artimová 01:06:43                                                                                                          68 Monika Konkolová 01:06:44

19.8.2017                                                                                                                                Jesenický půlmaraton                                                                                                                       23 Lubomír Bardaševský 02:41:08

13.8.2017                                                                                                                                          Běh Olbramicemi 16 km                                                                                                                   26 Lubomír Bardaševský 01:26:56                                                                                                 46 Pavel Hudeczek 01:51:05

12.8.2017                                                                                                                                        Běhej lesy Bíla 19 km                                                                                                                       28 Aneta Nováková 01:54:21

8.7.2017                                                                                                                                    Městský běh Karvinou 10 km                                                                                                           44 Valdemar Schubert 00:43:31                                                                                                      94 Martin Popek 00:51:49

24.6.2017                                                                                                                                    Vańkáč čelinč 15 km                                                                                                                         23 Lubomír Bardaševský 01:32:12

24.6.2017                                                                                                                                              Lesoběh Veřovice 10 km                                                                                                                   17 Valdemar Schubert 01:12:55                                                                                                        Lesoběh Veřovice 20 km                                                                                                                  52 Martin Popek 02:36:48                                                                                                               59 Aneta Nováková 02:45:19

21.6.2017                                                                                                                                   T-Mobile Olympijský běh Ostrava Poruba 5 km                                                                              58 Lucie Děrkasová 00:30:11                                                                                                  T-Mobile Olympijský běh Ostrava Komenského sady 5 km                                                         7 Martin Popek 00:24:25


17.6.2017                                                                                                                                           Běh Vítkovicemi 3,3 km                                                                                                                      9 Valdemar Schubert 00:13:57                                                                                                           29 Lubomír Bardaševský 00:15:20                                                                                                      30 Jakub Kuchař 00:15:46                                                                                                                33 Martin Popek 00:16:10                                                                                                                    40 Pavel Hudeczek 00:17:37

11.6.2017                                                                                                                             Półmaraton Energetyków Rybnik PL                                                                                               23 Lubomír Bardaševský 01:52:37                                                                                                   42 Pavel Hudezcek 02:17:42

10.6.2017                                                                                                                              AGROFERTRUN NAPAJEDLA 10 km                                                                                              137 Martin Popek 00:5313                                                                                                                 256 Denisa Popková 01:06:13                                                                                                           284 Žaneta Popková 01:33:06

27.5.2017                                                                                                                                         Český běh žen 5 km                                                                                                                      202 Petra Kuchařová 00:27:55                                                                                                     223 Blanka Mintonová 00:28:13                                                                                                   225 Lenka Návratová 00:28:14                                                                                                     307 Denisa Popková 00:29:24                                                                                                      429 Zuzana Bajgarová 00:30:56                                                                                                  489 Silvie Bogdová 00:31:42                                                                                                          491 Markéta Važiková 00:31:42                                                                                                      539 Tereza Bardaševská 00:32:12                                                                                               682 Veronika Víchová 00:33:58                                                                                                    689 Jarmila Skřipčáková 00:34:03                                                                                               766 Pavlína Artimová 00:36:01                                                                                                      861 Žaneta Popková 00:42:47



27.5.2017                                                                                                                               Hlučínský půlmaraton                                                                                                                     39 Valdemar Schubert 01:50:47                                                                                                      48 Lubomír Bardaševský 01:53:01

20.5.2017                                                                                                                                         DEZA desítka okolokomína                                                                                                              75 Valdemar Schubert 00:41:48

13.5.2017                                                                                                                                         Jarní Kubánkov 15,5 km                                                                                                                   46 Monika Gemelová 01:30:17


8.5.2017                                                                                                                                           Běh osvobození Ostravy 14 km                                                                                                       39 Lubomír Bardaševský 01:06:12                                                                                                   49 Martin Popek 01:08:10                                                                                                                 78 Pavel Hudeczek 01:20:09

1.5.2017                                                                                                                                      Májový běh okolo Nezmaru 9,3 km                                                                                                  51 Lubomír Bardaševský 00:44:10                                                                                                     78 Pavel Hudeczek 00:56:10

30.4.2017                                                                                                                                 Štěpánkovický kros 13,5 km                                                                                                             23 Valdemar Schubert 01:00:43                                                                                                      55 Lubomír Bardaševský 01:08:00                                                                                                  62 Martin Popek 01:11:25                                                                                                                  76 Pavel Hudeczek 01:21:40


29.4.2017                                                                                                                                     TRAIL OSTRAVA 10 km                                                                                                                    97 Martin Smolka 01:04:42

23.4.2017                                                                                                                                 VIENNA CITY MARATHON                                                                                                           3521 Martin Popek 04:12:05

22.4.2017                                                                                                                             NIGHTRUN 10km                                                                                                                              20 Michal Kozel 00:43:20

22.4.2017                                                                                                                                       Avon běh 5km                                                                                                                                  180 Žaneta Popková 00:30:35

22.4.2017                                                                                                                                          Běháme s TQM 10km                                                                                                                         4 Valdemar Schubert 00:41:05                                                                                                          4 Lubomír Bardaševský 00:34:37                                                                                                       9 Pavel Hudeczek 00:42:02

9.4.2017                                                                                                                                            Bolatická 20                                                                                                                                       15 Valdemar Schubert 01:24:34                                                                                                         13 Lubomír Bardaševský 01:38:49

8.4.2017                                                                                                                                     Jilešovice hasičský velikonoční běh 8,3 km                                                                                   23 Valdemar Schubert 00:34:53                                                                                                      37 Lubomír Bardaševský 00:39:04                                                                                                 47 Martin Popek 00:41:15                                                                                                                 57 Pavel Hudeczek 00:46:44                                                                                                            Lidový běh 4 km                                                                                                                                 2 Jakub Kuchař 00:17:37                                                                                                                    4 Petra Kuchřová 00:18:48


19.3.2017                                                                                                                                             Kravaře jarní 10                                                                                                                                   37 Valdemar Schubert 00:41:52                                                                                                       83 Lubomír Bardaševský 00:47:52                                                                                               102 Martin Popek 00:49:09                                                                                                              115 Radek Artim 00:50:25                                                                                                                116 Monika Gemelová 00:50:32                                                                                                     133 Petra Kuchařová 00:55:38                                                                                                        136 Pavel hudeczek 00:57:04                                                                                                         139 Jakub Kuchař 00:58:57                                                                                                              141 Denise Popková 01:00:25                                                                                                         144 Pavlína Artimová 01:10:33

12.3.2017                                                                                                                                          Kobeřická dvacítka                                                                                                                            19 Valdemar Schubert 01:26:46                                                                                                        35 Martin Popek 01:40:33                                                                                                                  11 Lubomír Bardaševský 01:39:41                                                                                        Kobeřická desítka                                                                                                                               14 Radek Artim 00:54:05

4.3.2017                                                                                                                         LUDGEŘOVICKÁ 15                                                                                                                         25 Valdemar Schubert 01:05:37                                                                                                       36 Michal Kozel 01:08:07                                                                                                                  77 Lubomír Bardaševský 01:15:48                                                                                                   103 Martin Popek 01:21:11                                                                                                                 105 Aneta Nováková 01:21:48                                                                                                             114 Vojtěch Plíhal 01:23:55                                                                                                                130 Radek Artim 01:28:34                                                                                                                     135 Pavel Hudeczek 01:31:07                                                                                                          139 Lenka Návratová 01:32:29                                                                                                        142 Marek Janoušek 01:34:29                                                                                                        Kondiční běh 3km                                                                                                                              4 Jakub Kuchař 00:13:03                                                                                                                     5 Petra Kuchřová 00:13:37                                                                                                                 8 Denisa Popková 00:14:42                                                                                                               12 Veronika Víchová 00:16:33

12.2.2017                                                                                                                                         Potworny Bieg Zimowy 10km                                                                                                          50 Lubomír Bardaševský 00:49:20                                                                                                69 Martin Popek 00:52:41                                                                                                                91 Pavel Hudeczek 00:57:33

29.1.2017                                                                                                                                              Zimní šestka Kravaře                                                                                                                         36 Lubomír Bardaševský 00:29:04                                                                                                    51 Pavel Hudeczek 00:34:11

22.1.2017                                                                                                                                Lowellpro Cross Landecká 10                                                                                                            11 Valdemar Schubert 00:50:14                                                                                                         16 Martin Popek 00:54:00                                                                                                                 6 Lubomír Bardaševský 00:55:13                                                                                                      10 Pavel Hudeczek 01:04:47                                                                                                  Lowellpro Cross Landecká 5                                                                                                            8 Jakub Kuchař 00:30:41                                                                                                                      7 Petra Kuchařová 00:31:31

31.12.2016                                                                                                                          Silvestrovský běh Hrabovou 9,5km                                                                                                  11 Valdemar Schubert 00:37:58                                                                                                        26 Martin Popek 00:45:56                                                                                                                27 Pavel Hudeczek 00:50:49

 

26.12.2016                                                                                                                             Štěpánský běh Porubou 13km                                                                                                        109 Lubomír Bardaševský 01:05:07                                                                                                121 Martin Popek 01:07:37

 

24.12.2016                                                                                                                               Štědrodenní běh Jilešovicemi 4km                                                                                                   57 Petra Kuchařová 00:20:21                                                                                                           58 Martin Popek 00:20:21                                                                                                                74 Denisa Popková 00:22:23

11.12.2016                                                                                                                                           Bieg Wokół Zalewu Rybnickiego 11km                                                                                           16 Michal Kozel 00:48:47                                                                                                                 42 Martin Popek 00:54:59                                                                                                               52 Lubomír Bardaševský 00:56:21                                                                                                   87 Pavel Hudeczek 01:03:55

3.12.2016                                                                                                                               Mikulášský běh Jilešovice 4km                                                                                                        9 Michal Kozel 00:14:40

3.12.2016                                                                                                                                  Mikulášský běh Ostrava 4km                                                                                                          49 Lubomír Bardaševský 0:18:40                                                                                                    62 Pavel Hudeczek 0:20:48

3.12.2016 5km                                                                                                                                     ČEPS CHRISTMAS NIGHT OSTRAVA                                                                                               16 Michal Kozel 00:21:28

19.11.2016

RUNTOUR Pardubice 10km

158 Radek Artim 00:51:50

Běh 17.listopadu Hrabová 2016 10km                                                                                            33 Michal Kozel 00:41:52                                                                                                                  53 Martin Popek 00:45:13                                                                                                                 132 Pavel Hudeczek 00:53:50

5.11.2016                                                                                                                                                 Hornická 10                                                                                                                                       108 Valdemar Schubert 00:39:56                                                                                                   261 Martin Popek 00:45:12                                                                                                             495 Pavel Hudeczek 00:53:51