Výsledky 2020

22.11.2020                                                                                                                              Frýdecká míle

1 Markéta Kašná 00:06:08                                                                                                                10 Michael Kašný 00:06:36

benjamínci na 400 m

3 Natálie Ester Kašná 00:01:27

závod na 3 km

1 Markéta Kašná 00:11:41

17.11.2020                                                                                                                                Segment Cup Jasénky 8,2 km

3 Valdemar Schubert 00:37:36                                                                                                           1 Radek Artim 00:39:47                                                                                                                       1 Markéta Kašná 00:40:14                                                                                                                   7 David Bíbrlík 00:40:52                                                                                                                     8 Radek Rozmahel 00:42:12                                                                                                              9 Adam Galdia 00:42:13                                                                                                                     2 Alena Sobková 00:45:31                                                                                                                 5 Lucie Krupová 00:45:31                                                                                                                  3 Lobomír Bardaševský 00:47:24                                                                                                     5 Martin Popek 00:51:03

25.10.2020                                                                                                                           Wodzislaw Slaski 1/2 maraton

4 Valdemar Schubert 01:35:56                                                                                                          6 Radek Artim 01:45:10                                                                                                                       8 David Bíbrlík 01:48:45                                                                                                                      1 Alena Sobková 01:57:32                                                                                                                  16 Lubomír Bardaševský 02:08:41                                                                                                   19 Martin Popek 02:19:35

10.10.2020                                                                                                                           Bašťanská 6                                                                                                                                 závod na 2,8 km

1 Markéta Kašná 00:10:44

4.10.2020                                                                                                                                     Breda City Trail                                                                                                                                Běh na 10 km

6 Valdemar Schubert 00:39:37                                                                                                         2 Radek Artim 00:41:33                                                                                                                      8 Adam Galdia 00:42:11                                                                                                                      6 Alena Sobková 00:48:26                                                                                                                9 Lubomír Bardaševský 00:50:44

Běh na 6 km

3 Markéta Kašná 00:25:25

Běh na  800 m

1 Natálie Ester Kašná 00:03:17

3.10.2020                                                                                                                                      Český běh žen 5 km

1 Markéta Kašná 00:20:58                                                                                                                 6 Lucie Krupová 00:22:24                                                                                                                 3 Alena Sobková 00:23:53                                                                                                              23 Gabriela Prchalová 00:27:00                                                                                                     36 Pavlína Artimová 00:30:06                                                                                                          81 Denisa Popková 00:30:19

Týmový běh 5 km

1 Hello bank/BK Ludgeřovice 01:23:40                                                                             Coufalová, Kašná, Krupová, Quittová

7 Hello bank/BK Ludgeřovice 2 01:51:18                                                                             Artimová, Popková, Prchalová, Sobková

Český běh žen 2,5 km

3 Natálie Ester Kašná 00:11:01

26.9.2020                                                                                                                                Městský běh Karvinou 10 km

2 Markéta Kašná 00:42:47                                                                                                                 8 David Bíbrlík 00:44:03

závod na 500 m

2 Natálie Ester Kašná 00:01:44

kondiční běh na 900 m

7 Natálie Estwr Kašná 00:03:45

20.9.2020                                                                                                                                 Ostrava City Marathon štafeta

2 BK Ludgeřovice 02:27:45

1/4 Maraton

51 Martin Popek 00:56:39

1/2 Maraton

179 Pavel Hudeczek 02:12:26

19.9.2020                                                                                                                             Dvanáctka z Jasének

1 Alena Sobková 00:59:47                                                                                                                10 Lubomír Bardaševský 01:05:35                                                                                                    11 Martin Popek 01:11:48

16.9.2020                                                                                                                            Olympijský běh 4,5 km

1 Markéta Kašná 00:18:08

12.9.2020                                                                                                                             Polanecký charitativní běh 2,7 km

1 Markéta Kašná 00:10:27

9.9.2020                                                                                                                            Studénecká pětka

2 Markéta Kašná 00:19:52                                                                                                                 4 Radek Artim 00:20:06

závod na 12 km

3 Alena Sobková 01:02:02

závod na 2 km

2 Natálie Ester Kašná 00:08:57

7.9.2020                                                                                                                               Čokoládová tretra 100 m                                                                                                     semifinále Ostrava Vítkovice

13 Natálie Ester Kašná 00:00:19:47

5.9-6.9.2020                                                                                                                               HORY BORY 328 km                                                                                                                          6 BK Ludgeřovice 29:00:56

Jiří Pytlík                                                                                                                                       Alena Sobková                                                                                                                            David Bíbrlík                                                                                                                                     Jiří Bystřičan                                                                                                                                Martin Popek                                                                                                                         Valdemar Schubert                                                                                                                     Adam Galdia                                                                                                                               Radek Rozmahel                                                                                                                     Lubomír Bardaševský                                                                                                                Radek Artim

30.8.2020                                                                                                                               Hasičský velikonoční běh 8,2 km

4 Radek Artim 00:34:28                                                                                                                     4 Alena Sobková 00:40:23                                                                                                                12 Martin Popek 00:47:41                                                                                                                  13 Pavel Hudeczek 00:50:46

Hasičský velikonoční běh 4 km

1 Markéta Kašná 00:14:42                                                                                                                   3 Pavlína Artimová 00:21:40

Děti 400 m

Natálie Ester Kašná 00:01:50

29.8.2020                                                                                                                                    Noční běh dobroles 7,5 km

1 Radek Artim 00:34:02                                                                                                                       1 Alena Sobková 00:38:25                                                                                                                  4 Lubomír Bardaševský 00:41:14

26.8.2020                                                                                                                         Čokoládová tretra 100 m                                                                                                         Čtvrtfinále Opava

1 Natálie Ester Kašná 00::00:19:60

15.8.2020                                                                                                                                        Run Tour Olomouc 5 km

3 Markéta Kašná 00:19:45

9.8.2020                                                                                                                                         Běh Olbramicemi 16 km

5 Valdemar Schubert 01:17:55                                                                                                           8 Radek Artim 01:21:26                                                                                                                     10 David Bíbrlík 01:21:57                                                                                                                     11 Radek Rozmahel 01:22:27                                                                                                              4 Alena Sobková 01:32:42                                                                                                                 17 Martin Popek 01:46:33                                                                                                                  21 Pavel Hudeczek 02:00:39

Běh Olbramicemi 4 km

1 Markéta Kašná 00:16:54                                                                                                                  8 Pavlína Artimová 00:23:26

8.8.2020                                                                                                                              Skříkovská lítačka 4,2 km

1 Markéta Kašná 00:17:51                                                                                                                    4 Lubomír Bardaševský 00:21:27

Skříkovská lítačka děti 500 m

2 Natálie Ester Kašná 00:01:47

1.8.2020                                                                                                                                       Běhej lesy 11 km

8 jakub Sobek 01:11:00                                                                                                                     30 Alena Sobková 01:11:04

27.6.2020                                                                                                                              Vítkovická pětka

5 Adam Galdia 00:19:36                                                                                                                     5 Markéta Kašná 00:20:05                                                                                                                4 Lubomír Bardaševský 00:24:04

23.6.2020                                                                                                                             JAKUBŮV LESNÍ BĚH DŮLŇÁKEM 7,8 km

37 Radek Artim 00:31:30                                                                                                                  53 David Bíbrlík 00:33:22                                                                                                                92 Alena Sobková 00:38:06                                                                                                          120 Martin Popek 00:43:56

20.6.2020                                                                                                                                     Letní Rundál 4,8 km

3 Markéta Kašná 00:20:38

Letní Rundál 1,5 km

3 Natálie Ester Kašná 00:06:49

20.6.2020                                                                                                                                RunTour 10 km

2 Radek Artim 00:40:56                                                                                                                     9 Martin Popek 00:54:53                                                                                                                 35 Pavlína Artimová 01:03:10

14.6.2020                                                                                                                             Kateřinský běh Hrabovou 5 km

4 Markéta Kašná 00:20:05                                                                                                               12 Jakub Sobek 00:21:07                                                                                                                   8 Alena Sobková 00:24:21

13.6.2020                                                                                                                             Zavadská  desítka

9 Valdemar Schubert 00:45:33                                                                                                         3 Radek Artim 00:46:37                                                                                                                     11 Tomáš Pormann 00:54:05                                                                                                              2 Alena Sobková 00:54:56                                                                                                               14 Lubomír Bardaševský 00:55:05                                                                                                  16 Martin Popek 00:59:53                                                                                                                 11 Martina Sosnová 01:01:04                                                                                                               5 Petra Kuchařová 01:02:14                                                                                                              19 Pavel Hudeczek 01:06:35                                                                                                              7 Pavlína Artimová 01:11:58

6.6.2020                                                                                                                              Jilešovický prásk 15 km

7 Adam Galdia 01:06:09                                                                                                                      1 Radek Artim 01:08:23                                                                                                                       5 Lubomír Bardaševský 01:24:43                                                                                                      6 Pavel Hudeczek 01:37:35

Jilešovický prásk 7,5 km

4 Alena Sobková 00:38:21

30.5.2020                                                                                                                                       Běh pro Marečka

7 Valdemar Cchubert 00:41:17                                                                                                           2 Markéta Kašná 00:42:19                                                                                                               27 Adam Galdia 00:53:06

29.5.2020                                                                                                                                       Běh okolo Ostré Hůrky 4,4 km

3 Markéta kašná 00:19:05                                                                                                                  5 Alena Sobková 00:22:55

Běh okolo Ostré Hůrky 8,8 km

8 Adam Galdia 00:36:29                                                                                                                  10 Valdemar Schubert 00:37:56                                                                                                        2 Radek Artim 00:38:04                                                                                                                     7 Lubomír Bardaševský 00:45:44                                                                                                     11 Martin Popek 00:51:19

Běh okolo Ostré Hůrky děti 400 m

2 Natálie Ester Kašná 00:01:53

17.5 2020                                                                                                                                   Májový běh okolo Nezmaru 10 km

5 Radek Artim 00:45:22                                                                                                                     6 Adam Galdia 00:45:42                                                                                                                    6 Markéta Kašná 00:46:57                                                                                                                11 Alena Sobková 00:54:50                                                                                                              10 Lubomír Bardaševský 00:55:14                                                                                                     3 Petra Kuchařová 00:58:34                                                                                                             15 Pavel Hudeczek 01:04:51

16.5.2020                                                                                                                                  Desítka z Jasének

5 Adam Galdia 00:42:22                                                                                                                    2 Markéta Kašná 00:45:27                                                                                                               15 Lubomír Bardaševský 00:50:46                                                                                                    4 Alena Sobková 00:52:03

15.5.2020                                                                                                                               Štěrkovna Run 6 km

1 Adam Galdia 00:23:45                                                                                                                      1 Markéta Kašná 00:25:07                                                                                                                  1 Lucie Krupová 00:26:52                                                                                                                  2 Lubomír Bardaševský 00:29:27                                                                                                     3 Alena Sobková 00:30:14                                                                                                                18 Jakub Sobek 00:31:39                                                                                                                   5 Martin Popek 00:32:44                                                                                                                   8 Pavel Hudeczek 00:34:49                                                                                                               7 Petra Kuchařová 00:39:06

15.4.2020                                                                                                                                Časovka jednotlivců z Jasenék

Ženy do 39 let + ženy absolutně:
1. Kašná Markéta 00:37:53

Ženy nad 39 let:
1. Sobková Alena 00:43:13                                                                                                                3. Artimová Pavlína 00:59:59                                                                                                            4. Kuchařová Petra 1:00:18

Muži do 49 let:
4. Schubert Valdemar 00:37:16

Muži do 59 let:
1. Artim Radek 00:38:46                                                                                                                    3. Bardaševský Lubomír 00:45:31                                                                                                     7. Hudeczek Pavel 00:55:39

8.3.2020                                                                                                                               Kobeřická dvacítka

8 Radek Artim 01:26:55                                                                                                                    18 Valdemar Schubert 01:29:23                                                                                                      20 David Bíbrlík 01:30:14                                                                                                                  16 Lubomír Bardaševský 01:44:18                                                                                                      12 Alena Sobková 01:44:43

Kobeřická desítka

5 Adam Galdia 00:40:59                                                                                                                    4 Petra Kuchařová 00:52:47                                                                                                             14 Martin Popek 00:53:45                                                                                                                 18 Pavel Hudeczek 00:59:56

Kobeřická šestka

1 Markéta Kašná 00:25:09

Kobeřice děti 650 m

3 Ester Natálie Kašná 00:02:53

29.2.2020                                                                                                                       Ludgeřovická 15

27 Radek Artim 01:04:31                                                                                                                    31 Adam Galdia 01:05:14                                                                                                                  39 Valdemar Schubert 01:06:37                                                                                                      57 Radek Rozmahel 01:09:16                                                                                                           63 David Bíbrlík 01:10:18                                                                                                                  95 Lucie Krupová 01:15:06                                                                                                             103 Miroslav Važík 01:15:59                                                                                                            104 Tomáš Pormann 01:16:01                                                                                                            111 Alena Sobková 01:17:30                                                                                                              126 Lubomír Bardaševský 01:20:14                                                                                                136 Petra Kuchařová 01:22:12                                                                                                         143 Martin Popek 01:24:36                                                                                                                   147 Jiří Bystřičan 01:25.54                                                                                                               151 Martin Pientka 01:26:49                                                                                                            166 Pavel Hudeczek 01:33:55

Kondiční běh 3 km

2 Jakub Sobek 00:11:19                                                                                                                       1 Markéta Kašná 00:11:24                                                                                                                   6 Pavlína Artimová 00:17:52

Nordic Walking 15 km

1 Gabriela Prchalová 01:49:25

23.2.2020                                                                                                                                   Napoli City Half Marathon

Radek Artim 01:32:14                                                                                                                   Alena Sobková 01:58:22                                                                                                            Martin Popek 02:07:52

Napoli City Half Marathon staffetta                                                                                                 BK LUDGEROVICE

Pavlína Artimová+Petra Kuchařová 02:07:53

22.2.2020                                                                                                                                  Innogy Winter Run Praha 4 km

2 Markéta Kašná 00:16:53

15.2.2020                                                                                                                                   Innogy Winter Run Olomouc 4,2 km

3 Maréta Kašná 00:17:17

8.2.2020                                                                                                                                    Innogy Winter Run Ostrava 4 km

1 Adam Galdia 00:17:04                                                                                                                       1 Markéta Kašná 00:17:19                                                                                                                    7 Petra Kuchařová 00:21:02                                                                                                            64 Pavlína Artimová 00:27:21

Innogy Winter Run Ostrava 8 km

3 Radek Artim 00:33:21                                                                                                                      8 Alena Sobková 00:39:32

1.2.2020                                                                                                                                      Innogy Winter Run České Budějovice 4,3 km

1 Markéta Kašná 00:18:14

26.1.2020                                                                                                                               Marathon International de Marakech 2020

349 David Bíbrlík 03:31:22                                                                                                           1073 Jiří Bystřičan 04:48:21

1/2 Marathon International de Marakech 2020

1179 Valdemar Schubert 01:39:45                                                                                                1864 Lubomír Bardaševský 01:53:24                                                                                         3000 Martin Popek 01:59:12

25.1.2020                                                                                                                                      Zimní šestka Kravaře

7 Radek Artim 00:25:41                                                                                                                       1 Markéta Kašná 00:27:07                                                                                                                  5 Alena Sobková 00:29:51                                                                                                                 9 Petra Kuchařová 00:33:28                                                                                                            16 Pavlína Artimová 00:41:48

18.1.2020                                                                                                                                    Innogy Winter Run Brno 4 km

2 Markéta Kašná 00:17:30

18.1.2020                                                                                                                                       Zimní běh Hlučínem 10 km

18 Adam Galdia 00:46:09                                                                                                                 19 Radek Artim 00:46:14                                                                                                                  29 Radek rozmahel 00:48:45                                                                                                          49 Miroslav Važík 00:53:03                                                                                                             56 Lubomír Bardaševský 00:53:54                                                                                                  61 Alena Sobková 00:55:01                                                                                                                80 Petra Kuchařová 00:59:46


11.1.2020                                                                                                                                Memoeiál Jaroslava Dubničky 1/4 maraton

8 Lubomír Bardaševský 00:52:24                                                                                                    10 Alena Sobková 00:54:35                                                                                                              17 Pavel Hudeczek 01:11:10

5.1.2020                                                                                                                                        Zimní běh Kobeřicemi 9,4 km

11 Adam Galdia 00:41:03                                                                                                                   12 Pavel Hudeczek 00:58:59

Zimní běh Kobeřicemi 4,7 km

3 Markéta Kašná 00:20:31                                                                                                                10 Alena Sobková 00:22:58

1.1.2020                                                                                                                                 Novoroční běh do Háje 5555 m

14 Jakub Sobek 00:24:57                                                                                                                 18 Alena Sobková 00:25:40