Kdo se přihlásil předem a nepřijde až na poslední chvíli?

- Startovní listina pro L-kros 2021 -

Přihlásit se do závodu je možné také v místě startu (hřiště TJ Ludgeřovice) v den konání závodu 13.11.2021 v čase 8:30 - 9:30 hod. 


STARTOVKA pro 2021

Máš zaplacené startovné a nejsi na seznamu? Pošli prosím mail

ČísloJménoKlub/městoM/ŽRočníkTraťZaplaceno
1Najvert StanislavKilpi racing teamM197210 kmANO
2Bil LukášLudgeřoviceM198010 kmANO
3Hýl MichalOstravaM199110 kmANO
4Solny MichalOpavaM198210 kmANO
5Tomaštík PetrBohumínM196910 kmANO
7Hořínek MartinSK Oceláci OstravaM198110 kmANO
8Kaluža TomášFTK UPOLM200010 kmANO
Sobierajski PrzemekRacibórzM197310 km150
Sobierajska RenataRacibórzŽ197410 km150
9Jurík KamilHertice/Dolní ŽivoticeM197410 kmANO
10Galiová IngeStg KarvináŽ198010 kmANO
12Žejdlová HanaPetřkoviceŽ19934 kmANO
14Svoboda IvoDěhylovM19914 kmANO
15Beneš RichardAtletika PorubaM20074 kmANO
16Beneš JaroslavVelká PolomM19704 kmANO
17Šafarčík AlešBranka u OpavyM198610 kmANO
98Oczková ĽubicaOstravaŽ19864 kmANO
18Novosad TomášHladnovské gazelyM197710 kmANO
19Holšánová BarboraHladnovské gazelyŽ197310 kmANO
20Grendysová BarboraHladnovské gazelyŽ197210 kmANO
22Dvořáček RudolfHladnovské gazelyM197310 kmANO
23Bučko ZdenekOstravske kalačeM198210 kmANO
25Body MarcelX-TRAIL ORLOVÁM198210 kmANO
26Čapek FilipOstravaM199010 kmANO
27Bálková PetraKlimkoviceŽ197510 kmANO
28Maňková MichaelaBěžci sobě/OstravaŽ19834 kmANO
31Týnová EvaBěžci sobě/OstravaŽ197810 kmANO
32Spáčilová KateřinaOstravaŽ197610 kmANO
33Paleček TomášLudgeřoviceM199310 kmANO
34Burda FilipMK Seitl OstravaM199110 kmANO
35Březovská PetraBěžci SoběŽ197710 kmANO
37Mučka JiříSDH LudgeřoviceM198610 kmANO
38Mučka DominikLudgeřoviceM20124 kmANO
39Mučková KristýnaLudgeřoviceŽ19884 kmANO
40Kahánková KatarínaFrýdek-MístekŽ197310 kmANO
41Chovancakova MagdalenaOstraviceŽ19744 kmANO
42Křikava RostislavOstrava-PorubaM197210 kmANO
45Škapa MarekMK Seitl OstravaM197110 kmANO
49Černá IvaOstravaŽ197610 kmANO
50Szwed JindřichPetřvaldM198610 kmANO
52Jírů LiborMK Seitl OstravaM196510 kmANO
53Janásek AlešAAAA VýškoviceM197210 kmANO
54Damborsky PetrOstravaM198810 kmANO
55Rychlik JakubOstravaM200110 kmANO
56Valenta MartinVelké HošticeM197810 kmANO
57Konopka PetrKarvináM199610 kmANO
58Chytrý OndřejTurdebirM197810 kmANO
59Olajcová PetraŠneci v běhuŽ198610 kmANO
60Hradilová HanaMK Seitl OstravaŽ197410 kmANO
61Vojkovský FilipBimBam Horské ŠelmyM199610 kmANO
62Mička MartinTurdebirM197910 kmANO
66Rinka ErichPrajzsky BK KravařeM195410 kmANO
99Kubiciusová ZuzanaKarvináŽ198310 kmANO
100Bořucký JiříPBK KravařeM196110 kmANO
Drastichová MagdalénaMK Seitl OstravaŽ198410 kmNE
67Řeháček MichaelBílovecM196910 kmANO
68Staněk VladimírBD KARPOM196310 kmANO
70Kašuba MilanOstravaM199210 kmANO
71Vlček JiříTK HlučínM196410 kmANO
72Malčík PetrVZS OstravaM197910 kmANO
Černoch KarelSportovec, ne zpěvákM198710 kmNE
73Ravčuk DaliborSportovní spolek PoodříM195710 kmANO
74Vídenská SabinaLudgeřoviceŽ197610 kmANO
77Ščibráni MilanBěžci soběM197310 kmANO
79Surý PavelPa - StaM196810 kmANO
Baláž RomanBaláž EXTREME-TEAM Frenštát p.R.M196510 kmNE
80Hanzlík PatrikDolní Benešov- ZábřehM198210 kmANO
81Klemensová GabrielaDolní Benešov- ZábřehŽ197910 kmANO
82Smola JosefMK Seitl OstravaM195110 kmANO
Máchová IvanaAKEZ KopřivniceŽ20034 kmNE
Boháčová MonikaHladnovské gazelyŽ197310 kmNE
101Hýbner AlešMarkvartoviceM197510 kmANO
102Volná EsterLugeřoviceŽ199610 kmANO
84Čížek PetrOstrava - PorubaM198410 kmANO
85Čížková EvaOstravaŽ198910 kmANO
86Ravčuk AdamSportovní spolek PoodříM198710 kmANO
87Schindler JanMojekolo.czM197910 kmANO
88Hájovský TomášHlučínM196410 kmANO
89Glogar DanielTurdebirM197810 kmANO
90Pietrzyk RostislavF.M.T.M197710 kmANO
Kožusznik MarekVělopolíM197410 kmNE
92Pachtová IvaMK Seitl OstravaŽ197010 kmANO
Jeziorski PiotrPolskaM197810 kmNE
Jeziorski PavelPolskaM20064 kmNE
Grycman Kazimierz PolskaM197210 kmNE
103Marcol JanSpartan training group SpořiceM198310 kmANO
104Šlahař JosefNový Jičín/MK SeitlM198710 kmANO
93Krumpholz TomášLudgeřoviceM199810 kmANO
Jendřejčík ZdeněkOrlová-LutyněM20034 kmNE
94Danišová KarinOstravaŽ19964 kmANO
105Ničmanová KačkaOstravaŽ198610 kmANO
106Tremko ViktorPetřvald u KarvinéM199410 kmANO
95Tvardková PetraOstravaŽ19974 kmANO
97Jalůvková BarboraOstravaŽ19974 kmANO
107Bolacký MichalLudgeřoviceM198710 kmANO
108Tvrdý JanFrýdek-MístekM198810 kmANO
109Šprincová MichaelaOstravaŽ199910 kmANO
Žůrková MarkétaSlavkovŽ199010 kmNE
110Mučková TerezaLudgeřoviceŽ20144 kmANO
111Hudeček MarcelLudgeřoviceM199510 kmANO
114Konvičková MarieOstravaŽ20084 kmNE
115Konvička AdamOstravaM197710 kmNE
Rinková RadkaPrajzský BK KravařeŽ198310 kmNE
Štencel JiříFulnekM196310 kmNE
Prokopová LenkaOstravaŽ19834 kmNE
Jurajdová LenkaBěžci Sobě OstravaŽ197510 kmNE
112Konečná GabrielaOstravaŽ19804 kmANO
113Zima JanFrenštát pod RadhoštěmM19804 kmANO
Kilarova JanaMK Seitl OstravaŽ197310 kmNE
Hartmanová PetraOpavaŽ19774 kmNE
250Artim RadekBK LudgeřoviceM197010 kmANO
249Artimová PavlínaBK LudgeřoviceŽ197411 kmANO
248Bíbrlík DavidBK LudgeřoviceM197910 kmANO
247Bystřičan JiříBK LudgeřoviceM196610 kmANO
246Bardaševský LubomírBK LudgeřoviceM196210 kmANO
245Hudeczek PavekBK LudgeřoviceM196710 kmANO
244Janoušek MarekBK LudgeřoviceM198010 kmANO
243Kuchařová PetraBK LudgeřoviceŽ19744 kmANO
242Rozmahel RadekBK LudgeřoviceM197410 kmANO
241Popek MartinBK LudgeřoviceM197010 kmANO
240Popková ŽanetaBK LudgeřoviceŽ19954 kmANO
239Popková DenisaBK LudgeřoviceŽ19984 kmANO
238Schubert ValdemarBK LudgeřoviceM197410 kmANO
237Prchalová GabrielaBK LudgeřoviceŽ19844 kmANO
236Galdia AdamBK LudgeřoviceM197710 kmANO
235Sobková AlenaBK LudgeřoviceŽ197710 kmANO
234Wrzecionko JakubBK LudgeřoviceM198610 kmANO
233Pormann TomášBK LudgeřoviceM197010 kmANO
232Važik MiroslavBK LudgeřoviceM198010 kmANO
231Krupová LucieBK LudgeřoviceŽ198710 kmANO
230Sobek JakubBK LudgeřoviceM200410 kmANO
229Pěntková NatálieBK LudgeřoviceŽ20004 kmANO
228Kašná MarkétaBK LudgeřoviceŽ198310 kmANO
227Kašný MichaelBK LudgeřoviceM19834 kmANO
226Kašná NatálieBK LudgeřoviceŽ20134 kmANO
225Kulasová MichaelaBK LudgeřoviceŽ200210 kmANO
224Sosnová MartinaBK LudgeřoviceŽ19894 kmANO
223Bučková VeronikaBK LudgeřoviceŽ198410 kmANO
222Březina RadomírBK LudgeřoviceM196710 kmANO
221Volná ViktorieBK LudgeřoviceŽ200010 kmANO

stav k: 11.11.2021