Výsledky 2018

14.10.2018                                                                                                                             KROSOVÝ PŘEBOR PŘEROVEC 12 km                                                                                          22 Radek Artim 01:04:06                                                                                                                 47 Lubomír Bardaševský 01:13:52                                                                                                   65 Pavel Hudeczek 01:31:21

7.10.2018                                                                                                                                FACHMAN KROS 15km                                                                                                                       7 Radek Artim 01:10:12                                                                                                                        7 Lubomír Bardaševský 01:26:16                                                                                                       9 Pavel Hudeczek 01:44:00

FACHMAN KROS 8km                                                                                                                        4 Alena Sobková 00:44:53                                                                                                                6 Petra kuchařová 00:46:06                                                                                                              7 Pavlína Artimová 00:53:14

6.10.208                                                                                                                                  Memoriál Michala Pětroše 5km                                                                                                          4 Gabriela Prchalová 00:30:54

23.9.2018                                                                                                                                      KILPI RUNFEST 1/2 Maraton                                                                                                               7 Radomír Březina 01:22:09                                                                                                             54 Radek Artim 01:34:13                                                                                                                   97 Radek Rozmahel 01:40:30                                                                                                        199 Lubomír Bardaševský 01:49:51                                                                                               272 Jiří Bystřičan 01:56:40                                                                                                            325 Pavel Hudeczek 02:01:55                                                                                                       401 Pavlína Artimová 02:26:12

KILPI 1/4 Maraton                                                                                                                              64 Alena Sobková 00:52:58                                                                                                           82 Petra Kuchařová 00:54:46                                                                                                        132 Lucie Děrkasová 00:59:38                                                                                                      188 Monika Konkolová 01:05:34

Nordic Walking                                                                                                                        Markéta Važíková                                                                                                                         Silvie Bogdová

Běh pro ...                                                                                                                                Gabriela Prchalová                                                                                                                 Veronika Bučkova                                                                                                                       Lenka Návratová                                                                                                                       Denisa Popková                                                                                                                        Žaneta Popková

22.9.2018                                                                                                                               Rotavské pahorky 10km                                                                                                                    10 Martin Popek 00:48:50

16.9.2018                                                                                                                                         Běh kolem tří rybníků 6730m                                                                                                           12 Martin Popek 00:34:25

15.9.2018                                                                                                                                     Mattoni 1/2 maraton Ústí nad Labem                                                                                             781 Martin Popek 01:48:57

15.9.2018                                                                                                                                         Běh Hlučínem 8400 m                                                                                                                        1 Radomír Březina 00:34:08                                                                                                                4 Radek Artim 00:39:30

12.9.2018                                                                                                                                  Studénecká pětka                                                                                                                               1 Radomír Březina 00:18:24                                                                                                                2 Radek Artim 00:20:24                                                                                                                     3 Martin Popek 00:21:50                                                                                                                    6 Alena Sobková 00:25:05

8.9.2018                                                                                                                                          Běh pro Hrabyń 3,2 km                                                                                                                       1 Veronika Bučkova 00:13:16                                                                                                              3 Gabriela Prchalová 00:13:42

8.9.2018                                                                                                                                          Běh Chuchelnou 15 km                                                                                                                      6 Radomír Březina 01:01:29                                                                                                              21 Martin Popek 01:09:28                                                                                                                24 Radek Rozmahel 01:10:52                                                                                                           38 Lubomír Bardaševský 01:18:13                                                                                                    47 Pavel Hudeczek 01:29:31

1.9.2018                                                                                                                                          RUN TOUR 10 Km                                                                                                                              13 Radomír Březina 00:39:02

1.9.2018                                                                                                                                  Hrabovský půlmaraton                                                                                                                     25 Radek Artim 01:38:04                                                                                                                  47 Lubomír Bardaševský 01:56:14

1/4 maraton                                                                                                                                       23 Pavlína Artimová 01:06:53

31.8.2018                                                                                                                                           B7 95 Km                                                                                                                                             7 Tomáš Přibylka, Monika Gemelová 15:56:20

B7 86 Km                                                                                                                                         124 David Bíbrlík, Jan Vyňuchal22:09:21

25.8.2018                                                                                                                                     Breda City Trail 10 km                                                                                                                        1 Radomír Březina 00:38:55

24.8.2018                                                                                                                              Palkovice-Kubánkov-Palkovice 17 km                                                                                               9 Radek Artim 01:21:39                                                                                                                     15 Martin Popek 01:28:57                                                                                                                   5 Aneta Nováková 01:35:09                                                                                                                7 Lubomír Bardaševský 01:38:12

18.8.2018                                                                                                                                       Night Run Hlučín 9 km                                                                                                                        7 Valdemar Schubert 00:39:20                                                                                                       20 Radek Artim 00:42:57                                                                                                                29 Martin Popek 00:46:53                                                                                                               33 David Kučera 00:48:58                                                                                                               35 Lubomír Bardaševský 00:49:21                                                                                                  43 Petra Kuchařová 00:50:57                                                                                                         50 Gabriela Prchalová 00:54:14                                                                                                      67 Pavlína Artimová 01:01:26

10.82018                                                                                                                                         Rockpoint horská výzva 38 km                                                                                                         57 David Bíbrlík 04:43:39                                                                                                                116 Jiří Bystřičan 05:50:31

3.8.2018                                                                                                                                      VALACHY MAN Tratlon                                                                                                                   125 Valdemar Schubert 01:36:39                                                                                                  273 Martin Popek 01:56:34

23.6.2018                                                                                                                                    Mattoni 1/2 maraton Olomouc                                                                                                        130 Radomír Březina 01:23:13                                                                                                       3164 Alena Sobková 02:02:07

20.6.2018                                                                                                                                  Olympijský běh 5 km                                                                                                                       59 Alena Sobková 00:29:11

Olympijský běh 10 km                                                                                                                        11 Radek Artim 00:48:22                                                                                                                  75 Lucie Děrkasová 01:04:32

17.6.2018                                                                                                                                           Běh zámeckým parkem Kravaře 8,7 km                                                                                         49 Radek Artim 00:37:25                                                                                                               106 Petra Kuchařová 00:44:11                                                                                                        124 Alena Sobková 00:46:31                                                                                                          160 Martin Popek 00:51:27                                                                                                              171 Pavlína Artimová 00:55:07

15.6.2018                                                                                                                                   Večerní běh Bruntálem 10 km                                                                                                            4 Radek Artim 00:42:01

14.6.2018                                                                                                                                           O2 Pražská štafeta 4 x 5 km                                                                                                      Martin Popek 00:21:31                                                                                                                  Petra Kuchařová 00:23:23                                                                                                        Denisa Popková 00:28:18                                                                                                           Jakub Kuchař 00:28:19

6.6.2018                                                                                                                                          Běh Velkými Albrechticemi 10 km                                                                                                     9 Radek Artim 00:43:59                                                                                                                    12 Martin Popek 00:47:05                                                                                                                  4 Petra Kuchařová 00:52:50                                                                                                               5 Alena Sobková 00:53:54                                                                                                               12 Pavel Hudeczek 01:00:19

5.6.2018                                                                                                                                   Sokolské úterý Opava 800 m                                                                                                            4 Radomír Březina 00:02:18

4.6.2018                                                                                                                                 Memoriál Josefa Odložila Praha 1 500 m                                                                                         4 Radomír Březina 00:04:42

2.6.2018                                                                                                                               Jilešovický prásk 15 km                                                                                                                      9 Radek Artim 01:16:04                                                                                                                     10 Martin Popek 01:18:23                                                                                                                   11 Lubomír Bardaševský 01:19:46                                                                                                     14 Pavel Hudeczek 01:40:47

27.5.2018                                                                                                                            Hněvošická desítka                                                                                                                          26 Radek Artim 00:50:07                                                                                                                58 Pavel Hudeczek 01:04:58

26.5.2018                                                                                                                                    Český běh žen 5 km                                                                                                                        85 Petra Kuchařová 00:26:40                                                                                                        201 Alena Sobková 00:29:13                                                                                                          261 Lucie Děrkasová 00:29:56                                                                                                      343 Denisa Popková 00:31:16                                                                                                        416 Silvie Bogdová 00:31:57                                                                                                           417 Markéta Važíková 00:31:58                                                                                                      581 Lenka Návratová 00:34:01                                                                                                      582 Pavlína Artimová 00:33:20                                                                                                    623 Adriána Kociánová 00:34:31                                                                                                  624 Monika Konkolová 00:34:38

26.5.2018                                                                                                                              Hlučínský půlmaraton                                                                                                                       31 David Bíbrlík 01:44:54                                                                                                                  55 Radek Artim 01:55:22                                                                                                                  61 Lubomír Bardaševský 01:58:08                                                                                                 100 Jiří Bystřičan 02:08:07

25.5.2018                                                                                                                                        Běh okolo Ostré Hůrky 8,8 km                                                                                                         16 Radek Artim 00:43:45                                                                                                                  21 Pavel Hudeczek 00:57:35

23.5.2018                                                                                                                                     Pětka na dráze FM                                                                                                                              3 Radomír Březina 00:18:09

19.5.2018                                                                                                                                   SILESIA BIKE MARATHON 90 km                                                                                                    31 Radek Rozmahel 05:05:30

19.5.2018                                                                                                                              Jistebnický VH půlmaraton                                                                                                                2 Lubomír Bardaševský 01:51:28

Jistebnický VH čtvrtmaraton                                                                                                                1 Radomír Březina 00:40:14                                                                                                                4 Radek Artim 00:46:06                                                                                                                   27 Pavel Hudeczek 00:01:02:38

2 Jarmila Skřipčáková 00:51:55

15.5.2018                                                                                                                                Sokolské úterý Opava 1 500 m                                                                                                          5 Radomír Březina 00:04:55                                                                                                                10 Martin Popek 00:05:45

8.5.2018                                                                                                                                          Běh Osvobození Ostravy 15 km                                                                                                         7 Radomír Březina 00:53:29                                                                                                            23 Valdemar Schubert 00:59:17                                                                                                       51 Lubomír Bardaševský 01:08:13                                                                                                     79 Pavel Hudeczek 01:24:00

5.5.2018                                                                                                                                      PERUN Mistrovství ČR v SkyMarathonu                                                                                        129 Monika Gemelová 06:24:27                                                                                                    130 Tomáš Přibylka 06:24:29                                                                                                        232 David Kučera 07:33:58

5.5.2018                                                                                                                                 Závadská desítka                                                                                                                              27 Radek Artim 00:47:18                                                                                                                  35 Lubomír Bardaševský 00:49:34                                                                                                  41 Martin Popek 00:51:23                                                                                                                56 Petra Kuchařová 00:58:08                                                                                                          69 Pavel Hudeczek 01:04:57

1.5.2018                                                                                                                                     Májový běh okolo rybníka Nezmar 11 km                                                                                          5 Radomír Březina 00:41:07                                                                                                               31 Radek Artim 00:48:00                                                                                                                  47 Lubomír Bardaševský 00:51:08                                                                                                   66 Alena Sobková 00:56:06                                                                                                           74 Martin Popek 01:00:48                                                                                                                 81 Pavel Hudeczek 01:05:44

Lidový běh 4,4 km                                                                                                                               7 Petra Kuchařová 00:23:17                                                                                                               13 Pavlína Artimová 00:30:13

30.4.2018                                                                                                                                      Luční půlmaraton Ostrava                                                                                                                10 Tomáš Přibylka 01:45:00                                                                                                               2 Monika Gemelová 01:53:00                                                                                                            2 Jiří Bystřičan 01:58:0

29.4.2018                                                                                                                               Štěpánkovický kros 13 km                                                                                                                  6 Radomír Březina 00:57:25                                                                                                            32 Radek Artim 01:07:10                                                                                                                  50 Lubomír Bardaševský 01:11:19                                                                                                     82 Pavel Hudeczek 01:32:32

28.4.2018                                                                                                                                      KILPI TRAIL RUNINNING 10 km                                                                                                         5 Alena Sobková 01:06:04

KILPI TRAIL RUNNING 5 km                                                                                                              8 Lucie Děrkasová 00:32:15

26.4.2018                                                                                                                             Kateřinský běh Hrabovou 5 km                                                                                                       37 Radek Artim 00:21:12                                                                                                                   44 Martin Popek 00:21:50                                                                                                                53 Lubomír Bardaševský 00:22:30

22.4.2018                                                                                                                                    Vienna City Marathon                                                                                                                   1905 David Bíbrlík 03:48:50

Vienna City Halbmarathon                                                                                                              510 Jiří Bystřičan 02:05:02

22.4.2018                                                                                                                                     Krakow 17. PZU CRACOVIA MARATON                                                                                         915 Valdemar Schubert 03:37:29                                                                                                3153 Lubomír Bardaševský 04:20:03                                                                                          3753 Aneta Nováková 04:32:04

21.4.2018                                                                                                                                         MČR Veteránů Půlmaraton Kolín                                                                                                       2 Radomír Březina 01:24:54

21.4.2018                                                                                                                                 Polanský charitativní běh 10 km                                                                                                        6 Vojtěch Plíhal 00:50:27                                                                                                                   9 Alena Sobková 00:55:08

21.4.2018                                                                                                                                         Běh s TQM 10 km                                                                                                                                9 Radek Artim 00:45:49                                                                                                                    15 Pavlína Artimová 00:52:26                                                                                                          16 Monika Konkolová 00:52:26

15.4.2018                                                                                                                                       Bolatická 20                                                                                                                                       41 Radek Artim 01:32:00                                                                                                                  46 Martin Popek 01:33:45                                                                                                                58 Lubomír Bardaševský 01:37:42                                                                                                  86 Pavel Hudeczek 02:08:22

Bolatická 10                                                                                                                                         2 Petra Kuchařová 00:52:00                                                                                                             5 Monika Konkolová 01:03:40                                                                                                           6 Pavlína Artimová 01:03:41

14.4.2018                                                                                                                                        Veřovická desítka                                                                                                                               3 Radmír Březina 00:38:18

14.4.2018                                                                                                                                          NN NIGHT RUN 5 km                                                                                                                      512 Žaneta Popková 00:45:47

NN NIGHT RUN 10 km                                                                                                                     87 Dvid KUČERA 00:50:03                                                                                                             95 Jiří Bystřičan 00:50:26                                                                                                                 209 Alena Sobková 00:57:02                                                                                                       242 Lucie Děrkasová 00:59:37

7.4.2018                                                                                                                                           Běh J.A.Komenského Bílovec 21,1 km                                                                                               3 Lubomír Bardaševský 01:59:49

7.4.2018                                                                                                                                Sportisimo 1/2 Maraton Praha                                                                                                       878 Radomír Březina- st. číslo 7003 Ivo Sedláček 01:28:10

7.4.2018                                                                                                                                          Craft RUNGO razovitý běh 7 400 m                                                                                                 11 Alena Sobková 00:40:44                                                                                                              18 Lucie Děrkasová 00:41:01

31.3.2018                                                                                                                                 Hasičský velikonoční běh Jilešovicemi 9,15 km                                                                              10 Radomír Březina 00:35:22                                                                                                          43 Radek Artim 00:41:43                                                                                                                   51 Radek Rozmahel 00:43:00                                                                                                         52 Martin Popek 00:43:13                                                                                                                 57 Lubomír Bardaševský 00:44:12                                                                                                  88 Petra Kuchařová 00:51:10                                                                                                           89 Alena Sobková 00:51:16

Lidový běh 4 km                                                                                                                                 8 Pavlína Artimová 00:24:18

Koloběžky 4 km                                                                                                                                   1 Gabriela Prchalová 00:12:07

25.3.2018                                                                                                                                 CarambaRUN Březová 10 km                                                                                                          35 Radek Artim 00:51:39                                                                                                                 40 Lubomír Bardaševský 00:52:56                                                                                                 56 Pavel Hudeczek 01:06:34

24.3.2018                                                                                                                                      Zimní půlmaraton VAŠÍ LIGY Praha                                                                                                132 Alena Sobková 02:02:22

24.3.2018                                                                                                                                       Jarní RUNdál 5 km                                                                                                                            10 Radomír Březina 00:19:33                                                                                                            61 Lucie Děrkasová 00:29:01

18.3.2018                                                                                                                                   Kravaře jarní 10                                                                                                                                 40 Radek Artim 00:45:21                                                                                                                 49 Lubomír Bardaševský 00:47:59                                                                                                 66 Alena Sobková 00:53:51                                                                                                             73 Pavel Hudeczek 00:58:42

11.3.2018                                                                                                                                Kobeřická dvacítka                                                                                                                           23 Radek Artim 01:37:47                                                                                                                   13 Lubomír Bardaševský 01:41:48                                                                                                     10 km                                                                                                                                             Alena Sobková 00:57:59

10.3.2018                                                                                                                                    Halové mistrovství ČR veteránů Praha                                                                                         800 metrů                                                                                                                                            4 Radomír Březina 00:02:24                                                                                                              3 000 metrů                                                                                                                                         1 Radomír Březina 00:10:21

3.3.2018                                                                                                                      LUDGEŘOVICKÁ PATNÁCTKA                                                                                                         14 Radomír Březina 01:01:35                                                                                                            23 Valdemar Schubert 01:05:21                                                                                                       44 Radek Artim 01:13:05                                                                                                                   51 Monika Gemelová 01:14:06                                                                                                          52 Martin Popek 01:14:06                                                                                                                 70 Aneta Nováková 01:19:01                                                                                                             71 Vojtěch Plíhal 01:19:14                                                                                                                   73 Lubomír Bardaševský 01:19:48                                                                                                   80 Jiří Bystřičan 01:21:19                                                                                                                  89 David Kučera 01:26:45                                                                                                              100 Lucie Děrkasová 01:32:11                                                                                                         103 Marek Janoušek 01:35:33                                                                                                       106 Pavel Hudeczek 01:39:52

Kondiční běh 3 km                                                                                                                                1 Jakub Kuchař 00:13:16                                                                                                                     2 Petra Kucařová 00:13:36                                                                                                                 7 Denisa Popková 00:20:23

Nordic Walking 15 km                                                                                                                         8 Pavlína Artimová 02:23:36

17.2.2018                                                                                                                                      JIZERSKÁ 50                                                                                                                                 3773 David Bíbrlík 05:34:34                                                                                                        3879 Jiří Bystřičan 05:49:05

13.2.2018                                                                                                                            ATHLETICS INDOOR OSTRAVA 1500 m                                                                                           9 Radomír Březina 00:04:56

11.2.2018                                                                                                                                   Lysacup Visalaje 7,9 km                                                                                                                     8 Monika Gemelová 01:06:55

11.2.2018                                                                                                                                             17. Potworny Bieg Zimowi 10km                                                                                                       44 Radek Artim 00:46:42                                                                                                                 61 Martin Popek 00:49:12                                                                                                                 76 Lubomír Bardaševský 00:51:12                                                                                                    99 Petra Kuchařová 00:55:30                                                                                                        126 Pavel Hudeczek 01:03:35

6.2.2018                                                                                                                                      Atletická hala Ostrava 3 km                                                                                                               1 Radomír Březina 00:10:42                                                                                                               2 Valdemar Schubert 00:11:27                                                                                                           3 Vojtěch Plíhal 00:12:08                                                                                                                    4 Radek Artim 00:12:36                                                                                                                      5 Martin Popek 00:12:39                                                                                                                    6 Petra Kuchařová 00:13:52                                                                                                               7 Pavel Hudeczek 00:16:09                                                                                                               8 Denisa Popková 00:16:46

28.1.2018                                                                                                                                              LH24                                                                                                                                                  85 Tomáš Přibylka 8x                                                                                                                       89 Radek Rozmahel 8x                                                                                                                      6 Mnika Gemelová 12x dvojice ženy

28.1.2018                                                                                                                                        Zimní šestka Kravaře 6km                                                                                                                18 Radek Artim 00:29:55                                                                                                                 29 Petra Kuchařová 00:34:27                                                                                                          34 Monika Konkolová 00:40:56                                                                                                      35 Pavlína Artimová 00:44:09

27.1.2018                                                                                                                                      Winter RUN Ostrava 4 km                                                                                                               12 Martin Popek 00:17:50                                                                                                                29 Jakub Kuchař 00:19:52 Wiechecová Nela                                                                                54 Petra Kuchařová 00:21:35 Popková Žaneta                                                                            192 Pavlína Artimová 00:27:14 Artimová Sarah

Winter RUN Ostrava 8 km                                                                                                                5 Radomír Březina 00:31:31                                                                                                             45 Radek Artim 00:36:53                                                                                                                 73 Jiří Bystřičan 00:38:31                                                                                                                 161 Lucie Děrkasová 00:44:46

20.1.2018                                                                                                                                           Zimní běh Hlučínem 10 km                                                                                                             19 David Bíbrlík 00:47:57                                                                                                                 43 Vojtěch Plíhal 00:53:15                                                                                                               46 Martin Popek 00:54:11                                                                                                                 54 Lubomír Bardaševský 00:55:02                                                                                                 57 Jiří Bystříčan 00:55:22                                                                                                                   72 David Kučera 00:57:42                                                                                                                85 Petra Kuchařová 01:01:13                                                                                                             99 Monika Konkolová 01:10:25

7.1.2018                                                                                                                                         Zimní běh Kobeřicemi 9,4 km                                                                                                         20 Radek Artim 00:43:02