Výsledky 2018/2019

19.1.2019                                                                                                                                        Zimní běh Hlučínem 10 km                                                                                                               16 David Bíbrlík 00:48:17                                                                                                                  36 Lubomír Bardaševský 00:54:10                                                                                                  42 Alena Sobková 00:56:40                                                                                                            46 Jiří Bystřičan 00:58:08

6.1.2019                                                                                                                                         Zimní běh Kobeřicemi 9,4 km                                                                                                            7 Martin Popek 00:44:33                                                                                                                    7 Lubomír Bardaševský 00:47:47                                                                                                      11 Pavel Hudeczek 00:01:37

Zimní běh Kobeřicemi 4,7 km                                                                                                            9 Petra Kuchařová 00:23:08                                                                                                             12 Alena Sobková 00:23:47

5.1.2019                                                                                                                                 Zahajovací závod hala Ostrava Vítkovice 2000 m                                                                          8 Radomír Březina 00:06:36                                                                                                             11 Radek Artim 00:07:20                                                                                                                   12 Martin Popek 00:07:53

31.12.2018                                                                                                                           Silvestrovský běh Hrabovou 9,5 km                                                                                                 4 Valdemar Schubert 00:37:49                                                                                                          5 Radek Artim 00:38:32                                                                                                                   23 David Bíbrlík 00:41:11                                                                                                                    13 Martin Popek 00:42:31                                                                                                                  14 Lubomír Bardaševský 00:45:37                                                                                                   19 Jiří Bystřičan 00:47:16                                                                                                                    7 Alena Sobková 00:47:48

26.12.2018                                                                                                                                 Přespolní běh o Litultovickou vánočku 10,5 km                                                                             22 Radek Artim 00:47:05                                                                                                                 47 Martin Popek 00:52:29                                                                                                               57 Lubomír Bardaševský 00:56:02                                                                                     Přespolní běh o Litultovickou vánočku 3,5 km                                                                                5 Alena Sobková 00:17:44

24.12.2018                                                                                                                         Štědrodenní běh Jilešovicemu 4 km                                                                                               16 Radek Artim 00:15:38                                                                                                                  48 Petra Kuchařová 00:19:16                                                                                                           76 Denisa Popková 00:22:25                                                                                                          78 Martin Popek 00:22:32                                                                                                                81 Pavlína Artimová 00:23:03

22.12.2018                                                                                                                                Vánoční kros v Bělském lese 6 km                                                                                                  16 Radek Artim 00:23:25                                                                                                                 25 Martin Popek 00:26:06

16.12.2018                                                                                                                                 Vánoční běh Opava 4 km                                                                                                                    1 Radomír Březina 00:16:50                                                                                                               6 Radek Artim 00:18:35                                                                                                                      5 Petra Kuchařová 00:22:36                                                                                                            12 Pavlína Artimová 00:26:51

9.12.2018                                                                                                                                        Bieg Wokol Zalewu Rybnickiego 11 km                                                                                             4 Radomír Březina 00:43:38                                                                                                             14 Radek Artim 00:48:04                                                                                                                 35 Martin Popek 00:54:43                                                                                                                  59 Alena Sobková 01:01:34

1.12.2018                                                                                                                                 23.halové veteránské závody, Chemnitz                                                                                         1 000 metrů                                                                                                                                          1 Radomír Březina 00:03:02

3 000 metrů                                                                                                                                         1 Radomír Březina 00:10:37

1.12.2018                                                                                                                              Mikulášský běh 5 km                                                                                                                         11 Rdek Artim 00:20:01                                                                                                                     34 Lubomír Bardaševský 00:23:21                                                                                                  40 Petra Kuchařová 00:24:35                                                                                                          41 Alena Sobková 00:25:00                                                                                                            52 Pavlína Artimová 00:28:30

18.11.2018                                                                                                                              Paskovská devítka                                                                                                                              6 Radek Artim 00:37:35

17.11.2018                                                                                                                                          Běh 17. Listopadu Hrabová 10 km                                                                                                     11 Radomír Březina 00:38:13                                                                                                             31 Radek Artim 00:41:07                                                                                                                  88 Lubomír Bardaševský 00:47:58                                                                                                 130 Pavlína Artimová 00:58:04

10.11.2018                                                                                                                              LUDGEŘOVICKÁ KROSOVÁ 10                                                                                                        13 Radomír Březina 00:42:08                                                                                                           15 Radek Artim 00:43:09                                                                                                                 30 Radek Rozmahel 00:45:15                                                                                                           41 David Bíbrlík 00:46:48                                                                                                                 42 Tomáš Přibylka 00:47:00                                                                                                            47 Martin Popek 00:47:36                                                                                                               53 Vojtěch Plíhal 00:49:35                                                                                                               57 Monika Gemelová 00:50:34                                                                                                      58 Lubomír Bardaševský 00:50:40                                                                                                59 Martina Sosnová 00:50:46                                                                                                         63 David Kučera 00:51:26                                                                                                                67 Jiří Bystřičan 00:52:29                                                                                                                68 Alena Sobková 00:52:30                                                                                                            79 Aneta Nováková 00:55:39                                                                                                         83 Petra Kuchařová 00:56:22                                                                                                         85 Gabriela Prchalová 00:56:46                                                                                                    107 Pavlína Artimová 01:04:04                                                                                                       108 Denisa Popková 01:05:47

3.11.2018                                                                                                                                  Hornická Desítka mílaři 3,333 m                                                                                                     59 Martina Sosnová 00:15:22                                                                                                        127 Denisa Popková 00:18:24                                                                                                         155 Žaneta Popková 00:21:58

Hornická Desítka 10 km                                                                                                                   101 Radomír Březina 00:39:18                                                                                                       254 Radek Rozmahel 00:44:04                                                                                                     337 Martin Popek 00:47:17                                                                                                            339 Lubomír Bardaševský 00:47:19                                                                                             426 Veronoka Bučkova 00:49:35                                                                                                  441 Petra Kuchařová 00:49:49                                                                                                       443 Alena Sobková 00:49:49                                                                                                       659 Pavel Hudeczek 00:58:16

28.10.2018                                                                                                                              Porubský 1/4 Maraton                                                                                                                       79 Alena Sobková 00:54:27

21.10.2018 DRESDEN 1/2 MARATON                                                                                            131 Valdemar Schubert 01:28:43                                                                                                     177 Radek Artim 01:31:26                                                                                                                376 Martin Popek 01:38:44                                                                                                          1042 Lubomír Bardaševský 01:53:30                                                                                          1642 Pavel Hudeczek 02:10:43

20.10.2018                                                                                                                                       Běh pro Lucase 10 km                                                                                                                 Lucie Děrkasová 00:57:42

20.10.2018                                                                                                                               Třebońský Maraton                                                                                                                         162 David Bíbrlík 03:35:55                                                                                                            492 Jiří Bystřičan 04:37:51