Výsledky 2018/2019

14.9.2019                                                                                                                                         Běh Chuchelnou 14 km                                                                                                                     19 Radek Artim 01:04:24                                                                                                                  44 Alena Sobková 01:17:25                                                                                                               47 Lubomír Bardaševský 01:20:07

8.9.2019                                                                                                                                          Wizz Air Budapest Half Marathon                                                                                               449 Radek Artim 01:34:39                                                                                                             658 David Bíbrlík 01:38:11                                                                                                              667 Valdemar Schubert 01:38:18                                                                                                  408 Alena Sobková 01:53:35                                                                                                       2390 Lubomír Bardaševský 01:55:54                                                                                           727 Petra Kuchařová 01:59:38                                                                                                       3067 Jiří Bystřičan 02:01:24                                                                                                        3666 Martin Popek 02:07:39                                                                                                      2535 Pavlína Artimová 02:29:19

7.9.2019                                                                                                                                           Běh pro Hrabyn 3,2km                                                                                                                        1 Gabriela Prchalová 00:13:23

24.8.2019                                                                                                                                     Noční běh Hlučínem 9 km                                                                                                                 5 Radek Artim 00:41:53                                                                                                                        1 Alena Sobková 00:48:54                                                                                                                 3 Lubomír Bardaševský 00:48:59                                                                                                     2 Petra Kuchařová 00:50:54                                                                                                              8 Pavlína Artimová 01:05:09                                                                                                              9 Pavel Hudeczek 01:05:

24.8.2019                                                                                                                                    Urban chalenge 5 km                                                                                                                         3 Lucie Krupová 00:29:53                                                                                                                  3 Alena Sobková 00:31:55

17.8.2019                                                                                                                               Jesenický maraton                                                                                                                          199 David Bíbrlík 05:34:41                                                                                                             268 Jiří Bystřičan 06:53:22

16.8.2019                                                                                                                             Seitlovácká relativní 10                                                                                                                       7 Radek Artim 00:19:26                                                                                                                      9 Lubomír Bardaševský 00:22:04                                                                                                     2 Alena Sobková 00:23:15                                                                                                                16 Martin Popek 00:24:51                                                                                                                22 pavel Hudeczek 00:29:32

2-3.8.2019                                                                                                                             VALACHY MAN                                                                                                                                 23 Radek Artim 00:57:12                                                                                                                   37 Martin Popek 01:02:55                                                                                                                 13 Petra Kuchařová 01:10:36                                                                                                            23 Radek Rozmahel 01:34:14

28.7.2019                                                                                                                                         Běh na Kozubovou 5,5 km                                                                                                              20 Radek Artim 00:37:23                                                                                                                 23 David Bíbrlík 00:37:59                                                                                                                   7 Alena Sobková 00:42:23                                                                                                               19 Lubomír Bardaševský 00:42:32

6.7.2019                                                                                                                                    Městský běh Karvinou 10 km                                                                                                           32 Radek Artim 00:43:56                                                                                                                 70 Alena Sobková 00:51:44                                                                                                               72 Lubomír Bardaševský 00:52:13                                                                                                  95 Pavel Hudeczek 01:04:00

29.6.2019                                                                                                                       Malofatranská padesátka 58 km                                                                                                     65 David Bíbrlík 15:32:00

29.6.2019                                                                                                                                Oderská desítka                                                                                                                                  2 Radek Artim 00:50:15                                                                                                                     6 Lubomír Bardaševský 00:59:22                                                                                                      1 Alena Sobková 01:01:26

26.6.2019                                                                                                                                         O2 Pražská štafeta 4x5 km                                                                                                              44 Běžecký klub Ludgeřovice 01:31:36                                                                                              1 Radek Artim 00:19:54                                                                                                                       2 Petra Kuchařová 00:24:58                                                                                                              3 Alena Sobková 00:24:35                                                                                                                4 Martin Popek 00:22:09

22.6.2019                                                                                                                                        Běh Vítkovicemi 5 km                                                                                                                       17 Darina Nevřelová 00:31:30

22.6.2019                                                                                                                               SUUNTO Desítka Opava                                                                                                                  88 Lubomír Bardaševský 00:53:39

19.6.2019                                                                                                                                  Olympijský běh 5 km                                                                                                                          4 Radek Artim 00:22:05                                                                                                                   27 Alena Sobková 00:26:48

16.6.2019                                                                                                                                         Běh zámeckým parkem Kravaře 8,7 km                                                                                         24 Valdemar Schubert 00:36:16                                                                                                      28 Radek Artim 00:36:42                                                                                                                66 Martin Popek 00:41:27                                                                                                                98 Petra Kuchařová 00:44:36                                                                                                         99 Alena Sobková 00:44:39                                                                                                          150 Pavel Hudeczek 00:53:45                                                                                                       154 Pavlína Artimová 00:55:49

15.6.2019                                                                                                                                        Bike Valachy 50 km                                                                                                                          42 Radek Rozmahel 03:01:23

8.6.2019                                                                                                                                          Kilpi Heroes race 7 km                                                                                                                   160 Martin Popek 02:45:04                                                                                                             161 Denisa Popková 02:45:06

Kilpi Heroes race 13 km                                                                                                                    151 Vojtěch Plíhal 03:09:40

8.6.2019                                                                                                                              Półmaraton Kietrz-Rohov                                                                                                                 40 Radek Artim 01:44:30                                                                                                                  118 Alena Sobková 02:02:03                                                                                                           181 Pavel Hudeczek 02:27:55

5.6.2019 Štafetová míle                                                                                                                    2 Alena Sobková + Radek Artim 00:41:32

1.6.2019                                                                                                                                          Český běh žen 5 km                                                                                                                         36 Gabriela Prchalová 00:25:01                                                                                                      63 Petra Kuchařová 00:25:15                                                                                                          80 Alena Sobková 00:25:51                                                                                                          437 Denisa Popková 00:31:17                                                                                                        464 Lucie Děrkasová 00:31:33                                                                                                      494 Pavlína Artimová 00:31:54                                                                                                      523 Darina Nevřelová 00:32:23                                                                                                   596 Lenka Návratová 00:33:29

Nordic Walking 2,5 km                                                                                                                        8 Martina Sosnová 00:18:32

26.5.2019                                                                                                                             Edinburgh Half Amaraton                                                                                                             1299 Martin Popek01:41:43

Edinburgh Maraton                                                                                                                       1442 David Bíbrlík 03:46:10                                                                                                         5329 Jiří Bystřičan 04:50:24

26.5.2019                                                                                                                           Hněvošická desítka                                                                                                                          20 Radek Artim 00:45:52                                                                                                                39 Lubomír Bardaševský 00:52:37                                                                                                 40 Alena Sobková 00:52:40                                                                                                           45 Petra Kuchařová 00:54:24                                                                                                         59 Pavel Hudeczek 01:04:39                                                                                                           63 Pavlína Artimová 01:11:23

26.5.2019                                                                                                                               Hlučínský půlmaraton                                                                                                                          1 Valdemar Schubert 01:38:57

25.5.2019                                                                                                                                        Běh okolo Ostré Hůrky  8,8 km                                                                                                         11 Radek Artim 00:40:35                                                                                                                   18 Lubomír Bardaševský 00:48:20                                                                                                 22 Pavel Hudeczek 00:58:32

Běh okolo Ostré Hůrky 4,4 km                                                                                                          8 Alena Sobková 00:23:51

18.5.2019                                                                                                                                   Desítka z Jasének-Hlučín                                                                                                                 15 Radek Artim 00:48:26                                                                                                                 23 Martin Popek 00:54:29                                                                                                               24 Lubomír Bardaševský 00:55:32

15.5.2019 Štafetová míle                                                                                                                     1 Alena Sobková + Radek Artim 00:40:41

8.5.2019                                                                                                                                 Memoriál otce Jožky 10 km                                                                                                             79 Lubomír Bardaševský 00:56:53

8.5.2019                                                                                                                                          Běh osvobození Ostravy 15 km                                                                                                       20 Valdemar Schubert 00:59:55                                                                                                    24 Radek Artim 01:00:21                                                                                                                  53 Alena Sobková 01:13:10                                                                                                              69 Pavel Hudeczek 01:23:20

4.5.2019                                                                                                                                       Perun sky marathon                                                                                                                       235 David Bíbrlík 07:26:53                                                                                                            289 David Kučera 08:10:01

4.5.2019                                                                                                                                VALACHY DUATLON                                                                                                                      běh 3 km horské kolo 16 km běh 3 km                                                                                           49 Radek Rozmahel 01:23:51

4.5.2019                                                                                                                                           Závadská 10                                                                                                                                      22 Radek Artim  00:44:36                                                                                                               56 Martin Popek 00:50:32                                                                                                              113 Pavel Hudeczek 01:05:35

1.5.2019                                                                                                                                      Májový běh okolo rybníka Nezmar 10,9 km                                                                                     17 Radek Artim 00:46:25                                                                                                                  24 Valdemar Schubert 0049:20                                                                                                     50 Alena Sobková 00:54:12                                                                                                            54 Lubomír Bardaševský 00:55:12                                                                                                  64 Pavel Hudeczek 01:06:23

Lidový běh 4,4 km                                                                                                                              2 Petra Kuchařová 00:22:01                                                                                                              6 Pavlína Artimová 00:27:33

28.4.2019                                                                                                                           Štěpánkovický kros 13 km                                                                                                                 14 Radek Artim 00:57:07                                                                                                                    7 Lubomír Bardaševský 01:10:58                                                                                                      10 Pavel Hudeczek 01:21:09

Kondiční běh 5 km                                                                                                                              3 Alena Sobková 00:26:15

27.4.2019                                                                                                                        Napajedelské schody                                                                                                                        14 Martin Popek 00:31:03  19 kol

27.4.2019                                                                                                                                Polanský běh 10 km                                                                                                                            6 Alena Sobková 00:49:56                                                                                                               13 Vojtěch Plíhal 00:50:06

25.4.2019                                                                                                                              Kateřinský běh Hrabovou 5 km                                                                                                         6 Radek Artim 00:20:12                                                                                                                      3 Petra Kuchařová 00:23:44                                                                                                              5 Alena Sobková 00:24:26                                                                                                              10 Pavel Hudeczej 00:27:44

20.4.2019                                                                                                                                Hasičský velikonoční 1/4 maraton                                                                                                     8 Radek Artim 00:39:01                                                                                                                      3 Alena Sobková 00:46:07                                                                                                               13 Pavel Hudeczek 00:55:50

Lidový běh 4000 m                                                                                                                            9 Pavlína Artimová 00:22:20

14.4.2019                                                                                                                                  Bolatická 20                                                                                                                                       13 Lubomír Bardaševský 01:46:21

Bolatická 10                                                                                                                                         7 Alena Sobková 00:49:14

13.4.2019                                                                                                                                       Avon Běh 5 km                                                                                                                                  16 Gabriela Prchalová 00:24:49                                                                                                     126 Denisa Popková 00:29:32                                                                                                       179 Lucie Děrkasová 00:30:55                                                                                                     206 Markéta Važíková 00:33:24                                                                                                   207 Silvie Bogdová 00:22:24

13.4.2019                                                                                                                                          NN Night run 10 km                                                                                                                             1 Radomír Březina 00:39:41                                                                                                                8 Radek Rozmahel 00:42:26                                                                                                           35 David Bíbrlík 00:43:20                                                                                                                  9 Jiří Bystřičan 00:47:38

10.4.2019                                                                                                                                     Trojka na dráze Frýdek Místek                                                                                                          2 Radomír Březina 00:10:14

6.4.2019                                                                                                                                  Sportisimo 1/2 maraton Praha                                                                                                       758 Radek Artim 01:32:37                                                                                                            1209 Valdemar Schubert 01:37:35                                                                                               1328 David Bíbrlík 01:37:46                                                                                                          1564 Radek Rozmahel 01:37:45                                                                                                   3175 Martin Popek 01:50:58                                                                                                        4488 Lubomír Bardaševský 01:56:05                                                                                          6217 Alena Sobková 02:02:08                                                                                                   6597 Petra Kuchařová 02:04:59                                                                                                9395 Pavlína Artimová 02:29:42                                                                                                9588 Pavel Hudeczek 02:30:19

3.4.2019                                                                                                                                  Štafetová míle                                                                                                                                      1 Alena Sobková + Radek Artim 00:40:52

30.3.2019                                                                                                                                             8. World Masters Athletics Championships Indoor
TORUŃ (POL) 1/2 maraton
                                                                                                             46 Martin Popek 01:47:44

29.3.2019                                                                                                                                             8. World Masters Athletics Championships Indoor
TORUŃ (POL) 1500 m
                                                                                                                      14 Radomír Březina 00:04:35

24.3.2019                                                                                                                         CarambaRun Březová 10 km                                                                                                           34 Radek Artim 00:46:56                                                                                                                 61 Martin Popek 00:51:16                                                                                                                  77 Lubomír Bardaševský 00:55:38                                                                                                 85 Alena Sobková 00:57:08                                                                                                            97 Pavel Hudeczek 01:06:42                                                                                                           98 Natálie Vitásková 01:10:54

24.3.2019                                                                                                                                            8. World Masters Athletics Championships Indoor
TORUŃ (POL) 3000 m
                                                                                                                        9 Radomír Březina 00:10:03

17.3.2019                                                                                                                                        Jarní 10 Kravaře                                                                                                                                 31 Radek Artim 00:42:54                                                                                                                  81 Lubomír Bardaševský 00:50:54                                                                                                 86 Alena Sobková 00:51:46                                                                                                           104 Pavel Hudeczek 00:58:56                                                                                                       108 Pavlína Artimová 01:03:07

10.3.2019                                                                                                                                     Surrey half marathon London Anglie                                                                                            620 David Bíbrlík 01:38:08

10.3.2019                                                                                                                           KOBEŘICKÁ 20                                                                                                                                   8 Radek Artim 01:28:38                                                                                                                      9 Valdemar Schubert 01:29:22                                                                                                         16 Pavel Hudeczek 02:09:33

Kondiční 10                                                                                                                                           1 Alena Sobková 00:51:28

9.3.2019                                                                                                                                        Mistrovství ČR veteránů                                                                                                              3000 m                                                                                                                                                 1 Radomír Březina 00:10:25

800 m                                                                                                                                                  6 Radomír Březina 00:02:21

2.3.2019                                                                                                                     LUDGEŘOVICKÁ PATNÁCTKA                                                                                                         15 Radomír Březina 01:00:01                                                                                                            39 Valdemar Schubert 01:06:17                                                                                                        41 Radek Artim 01:07:03                                                                                                                  55 David Bíbrlík 01:08:50                                                                                                               104 David Kučera 01:18:12                                                                                                               108 Lubomír Bardaševský 01:18:44                                                                                                 114 Petra Kuchřová 01:19:23                                                                                                              115 Alena Sobková 01:19:27                                                                                                              116 Martin Popek 01:19:29                                                                                                               129 Jiří Bystřičan 01:22:44                                                                                                              159 Natálie Vitásková 01:30:42                                                                                                      165 Pavel Hudeczek 01:35:18                                                                                                         169 Pavlína Artimová 01:43:11

KONDIČNÍ BĚH 3 Km                                                                                                                          7 Denisa Popková 00:16:04                                                                                                               9 Žaneta Popková 00:19:16

NORDIC WALKING 15 Km                                                                                                                  3 Gabriela Prchalová 01:53:32                                                                                                         12 Markéta Važiková 02:11:38                                                                                                            13 Silvie Bogdová 02:11:39                                                                                                                15 Marek Janoušek 02:22:29

15.2.2019                                                                                                                               Karlovská 25 km                                                                                                                               69 Radek Rozmahel 01:38:55

9.2.2019                                                                                                                                       Noční stopa Valachy 15 km                                                                                                              89 Radek Rozmahel 01:06:04

3.2.2019                                                                                                                                     Orlický maraton 40 km klasicky                                                                                                      45 Radek Rozmahel 03:13:25

19.2.2019                                                                                                                                        Veřejný závod na 3000m                                                                                                                   4 Radomír Březina 00:10:12                                                                                                              15 Radek Artim 00:11:54                                                                                                                     6 Petra Kuchařová 00:13:45                                                                                                               8 Alena Sobková 00:14:10

16.2.2019                                                                                                                                Memoriál Františka Ohery 1/2Maraton                                                                                               1 Alena Sobková 00:54:48

27.1.2019                                                                                                                                       Zimní 6 Kravaře                                                                                                                                 10 Radek Artim 00:25:03                                                                                                                 22 Martin Popek 00:28:24                                                                                                               27 Lubomír Bardaševský 00:30:19                                                                                                  29 Alena Sobková 00:30:50

22.1.2019                                                                                                                                   Veřejný závod hala Ostrava 1500 m                                                                                                14 Radek Artim 00:05:26

19.1.2019                                                                                                                                        Zimní běh Hlučínem 10 km                                                                                                               16 David Bíbrlík 00:48:17                                                                                                                  36 Lubomír Bardaševský 00:54:10                                                                                                  42 Alena Sobková 00:56:40                                                                                                            46 Jiří Bystřičan 00:58:08

6.1.2019                                                                                                                                         Zimní běh Kobeřicemi 9,4 km                                                                                                            7 Martin Popek 00:44:33                                                                                                                    7 Lubomír Bardaševský 00:47:47                                                                                                      11 Pavel Hudeczek 00:01:37

Zimní běh Kobeřicemi 4,7 km                                                                                                            9 Petra Kuchařová 00:23:08                                                                                                             12 Alena Sobková 00:23:47

5.1.2019                                                                                                                                 Zahajovací závod hala Ostrava Vítkovice 2000 m                                                                          8 Radomír Březina 00:06:36                                                                                                             11 Radek Artim 00:07:20                                                                                                                   12 Martin Popek 00:07:53

31.12.2018                                                                                                                           Silvestrovský běh Hrabovou 9,5 km                                                                                                 4 Valdemar Schubert 00:37:49                                                                                                          5 Radek Artim 00:38:32                                                                                                                   23 David Bíbrlík 00:41:11                                                                                                                    13 Martin Popek 00:42:31                                                                                                                  14 Lubomír Bardaševský 00:45:37                                                                                                   19 Jiří Bystřičan 00:47:16                                                                                                                    7 Alena Sobková 00:47:48

26.12.2018                                                                                                                                 Přespolní běh o Litultovickou vánočku 10,5 km                                                                             22 Radek Artim 00:47:05                                                                                                                 47 Martin Popek 00:52:29                                                                                                               57 Lubomír Bardaševský 00:56:02                                                                                     Přespolní běh o Litultovickou vánočku 3,5 km                                                                                5 Alena Sobková 00:17:44

24.12.2018                                                                                                                         Štědrodenní běh Jilešovicemu 4 km                                                                                               16 Radek Artim 00:15:38                                                                                                                  48 Petra Kuchařová 00:19:16                                                                                                           76 Denisa Popková 00:22:25                                                                                                          78 Martin Popek 00:22:32                                                                                                                81 Pavlína Artimová 00:23:03

22.12.2018                                                                                                                                Vánoční kros v Bělském lese 6 km                                                                                                  16 Radek Artim 00:23:25                                                                                                                 25 Martin Popek 00:26:06

16.12.2018                                                                                                                                 Vánoční běh Opava 4 km                                                                                                                    1 Radomír Březina 00:16:50                                                                                                               6 Radek Artim 00:18:35                                                                                                                      5 Petra Kuchařová 00:22:36                                                                                                            12 Pavlína Artimová 00:26:51

9.12.2018                                                                                                                                        Bieg Wokol Zalewu Rybnickiego 11 km                                                                                             4 Radomír Březina 00:43:38                                                                                                             14 Radek Artim 00:48:04                                                                                                                 35 Martin Popek 00:54:43                                                                                                                  59 Alena Sobková 01:01:34

1.12.2018                                                                                                                                 23.halové veteránské závody, Chemnitz                                                                                         1 000 metrů                                                                                                                                          1 Radomír Březina 00:03:02

3 000 metrů                                                                                                                                         1 Radomír Březina 00:10:37

1.12.2018                                                                                                                              Mikulášský běh 5 km                                                                                                                         11 Rdek Artim 00:20:01                                                                                                                     34 Lubomír Bardaševský 00:23:21                                                                                                  40 Petra Kuchařová 00:24:35                                                                                                          41 Alena Sobková 00:25:00                                                                                                            52 Pavlína Artimová 00:28:30

18.11.2018                                                                                                                              Paskovská devítka                                                                                                                              6 Radek Artim 00:37:35

17.11.2018                                                                                                                                          Běh 17. Listopadu Hrabová 10 km                                                                                                     11 Radomír Březina 00:38:13                                                                                                             31 Radek Artim 00:41:07                                                                                                                  88 Lubomír Bardaševský 00:47:58                                                                                                 130 Pavlína Artimová 00:58:04

10.11.2018                                                                                                                              LUDGEŘOVICKÁ KROSOVÁ 10                                                                                                        13 Radomír Březina 00:42:08                                                                                                           15 Radek Artim 00:43:09                                                                                                                 30 Radek Rozmahel 00:45:15                                                                                                           41 David Bíbrlík 00:46:48                                                                                                                 42 Tomáš Přibylka 00:47:00                                                                                                            47 Martin Popek 00:47:36                                                                                                               53 Vojtěch Plíhal 00:49:35                                                                                                               57 Monika Gemelová 00:50:34                                                                                                      58 Lubomír Bardaševský 00:50:40                                                                                                59 Martina Sosnová 00:50:46                                                                                                         63 David Kučera 00:51:26                                                                                                                67 Jiří Bystřičan 00:52:29                                                                                                                68 Alena Sobková 00:52:30                                                                                                            79 Aneta Nováková 00:55:39                                                                                                         83 Petra Kuchařová 00:56:22                                                                                                         85 Gabriela Prchalová 00:56:46                                                                                                    107 Pavlína Artimová 01:04:04                                                                                                       108 Denisa Popková 01:05:47

3.11.2018                                                                                                                                  Hornická Desítka mílaři 3,333 m                                                                                                     59 Martina Sosnová 00:15:22                                                                                                        127 Denisa Popková 00:18:24                                                                                                         155 Žaneta Popková 00:21:58

Hornická Desítka 10 km                                                                                                                   101 Radomír Březina 00:39:18                                                                                                       254 Radek Rozmahel 00:44:04                                                                                                     337 Martin Popek 00:47:17                                                                                                            339 Lubomír Bardaševský 00:47:19                                                                                             426 Veronoka Bučkova 00:49:35                                                                                                  441 Petra Kuchařová 00:49:49                                                                                                       443 Alena Sobková 00:49:49                                                                                                       659 Pavel Hudeczek 00:58:16

28.10.2018                                                                                                                              Porubský 1/4 Maraton                                                                                                                       79 Alena Sobková 00:54:27

21.10.2018 DRESDEN 1/2 MARATON                                                                                            131 Valdemar Schubert 01:28:43                                                                                                     177 Radek Artim 01:31:26                                                                                                                376 Martin Popek 01:38:44                                                                                                          1042 Lubomír Bardaševský 01:53:30                                                                                          1642 Pavel Hudeczek 02:10:43

20.10.2018                                                                                                                                       Běh pro Lucase 10 km                                                                                                                 Lucie Děrkasová 00:57:42

20.10.2018                                                                                                                               Třebońský Maraton                                                                                                                         162 David Bíbrlík 03:35:55                                                                                                            492 Jiří Bystřičan 04:37:51