V zemi krále Miroslava

25.10.2020

WODZISLAW SLASKI - Za přísných hygienických opatření se v neděli 25.10.2020 konal krosový závod v Polské Wodzislawi.

Běžely se trasy 7 km, 1/2 maraton a maraton. Největší účast byla na trase 7 km, ale my jsme se přihlásily na 1/2 maraton.

Závod byl čistě krosový a velice náročný. Po deštích, které byly několik dní v kuse před tím to pod nohama jenom čachtalo.

Trasa byla rozbahněná a klouzalo to na určitých místech, tak si závodníci musely dávat pozor, aby se nezranili.

Nejrychlejší z našich byl Valda na 4. místě, potom Radek 6. místo a David 8. pozice v cíli. Nejrychlejší ženou v závodě byly naše Alena, která nedala ostatním závodnicím ani nejmenší šanci. Za Alenou skončily i naši další běžci Luboš a Martin. Připadali jsme si jako v té pohádce, ale místo zpěvu jsme si byly zasportovat. Na startu jsme sice měli roušky, ale během závodu se startovní pole roztrhalo. Já osobně jsem 2/3 závodu běžel sám.