Štěrkovna Run

15.05.2020

HLUČÍN - Po Časovce jednotlivců z Jasének jsem se rozhodl, že taky uspořádám individuální závod, a tak vznikla Štěrkovna Run 2020. Chtěl jsem dát šanci i méně výkonnostním běžcům, tak jsem zvolil nenáročnou 6 km trasu okolo Hlučínské Štěrkovny. Na start závodu se nakonec vydalo 69 závodníků, kteří absolvovali trailovou trať, kde se střídájí různé povrchy. Některým počasí vyšlo, ale někteří museli běhat na rozbahněné trati! Mezi muži byl absolutně nejlepší Michal Vlček z Vitalo Chocolates.

Absolutně nejlepší ženou byla naše Markéta Kašná a nebyla jediná medailistka z našeho klubu! Krásné první místa ve svých kategoriích získali také Lucie Krupová a Adam Galdia. Dále jsme brali stříbro v podání Luboše Bardaševského a bronz Ali Sobkové. Předseda klubu Martin Popek obsadil 5. místo, Pavel Hudeczek 8. místo, Peťa Kuchařová 7. místo a náš nejmladší Kuba Sobek 18. místo. Závod to byl sice jen individuální, ale všichni podali maximální výkony a to bylo vidět na výsledkovce !