Ludgeřovická krosová 10

11.11.2017

LUDGEŘOVICE - Hodnocení 2. ročníku je z mého pohledu velice pozitivní. Medaile a poháry jsou rozdány, je dobojováno. Velikou radost mi udělali někteří naši členové jako Vojta Plíhal, Monika Gemelová a Petra Kuchařová, kteří překonali asi sami sebe.

Nádherný výkon obrovská gratulace za to co jste předvedli. Všem zúčastněným děkuji za příkladnou reprezentaci našeho klubu a našim partnerů za bohatou materiální podporu bez, které by nebylo možné tento závod připravit na takové úrovni. Doufám, že mi pomůžete a příští rok se pokusíme zlomit magickou 100 účastníku.


Jsou to prakticky přesně dva roky co jsem začal běhat. A konečně nastal ten správný čas se zúčastnit místního závodu, který mám prakticky hned za domem.

Co více si přát. Krásně slunečná sobota a na startu 88 běžců, kteří jsou připraveni se poprat s trasou na 10km, která začíná i končí na hřišti TJ Ludgeřovice.

Vybíhám i dobíhám ve zdraví a to v čase 0:45:34 hod a celkově obsadím 21. místo. Na vítěze ztráta 8:13 min. I přesto beru, tak jako ostatní finišerskou medaili.

Vyhodnocuje se i kategorie místní muži a ženy. V mužích obsadím druhé místo za Radomírem Březinou, který doběhl v čase 0:41:34 hod a obsadil celkové druhé místo ve své věkové kategorii. Na stupně vítězů se však nedostanu. Je 11.11., tj. svátek má syn Martin, takže po doběhu klobása/pivo a mažu na oběd. Odpoledne pak přesun do Hranic na sraz ze SPŠ po 20-ti letech.

Asi i díky dobrému umístění mě i Radomíra oslovil po pár dnech Martin Popek, předseda BK Ludgeřovice, s nabídkou na členství v běžeckém klubu. Domluva proběhla u piva, teda u piv a návrh byl přijat :o)

                                                                               David Bíbrlík, behotoulani.cz