Kilpi trail running

29.04.2018

OSTRAVICE - V sobotu jsme s Alenou běžely Kilpi Trail Running Cup a musím říct, že to byl pěkný oříšek. Já jsem běžela jen 5km, ale i tak bylo třeba dávat pozor na nohy, na některých místech se na úzkých úsecích tvořily zácpy, běželo se po nevyšlapaném terénu a občas se v zemi objevila díra nebo nějaký nečekaný kámen. Obdivuju Alenu, že běžela 10 km až na Haldu Ema a skončila s tak krásným časem. (01:06:04).

Počasí bylo krásné, možná až moc, příliš oblečení závodníci měli problém, běžela jsem v tričku a šortkách a u Ostravice to pěkně peklo. Terén byl ale moc pěkný a zázemí závodu skvělé. Prezentace proběhla rychle, skvělá hudba, jasné pokyny a značení, startovní balíček od Kilpi bohatý a v cíli nealko pivo a iontový nápoj.

Závod by si určitě zasloužil větší účast, už jen pro tu dřevěnou vypalovanou finisherskou medaili a skvěle strávené dopoledne.