Domů » Hasičský velikonoční běh

Hasičský velikonoční běh

Jilešovice – Na Bílou sobotu jsme se vydali do nedalekých Jilešovic na Velikonoční hasičský běh o délce 8 km. Počasí běhu moc nepřálo, byla zima, lehce pršelo, foukal vítr, všude bahno, ale i tak se nás sešlo dost na startu.

Také zastoupení BK Ludgeřovice bylo hojné a závod jsme si užili a taky jsme bodovali. Celkově 3 bedny pro BKL (já, Ali a Radek, který se už zase dostává po pauze do formy). Trať vedla z Jilešovic přes novou lávku na Kozmické ptačí louky, dále na Benešovské louky a zpět do Jilešovic.

Z počátku jsem se držela čelní skupinky, kterou tvořili jen muži, Petra a já. Postupně se to roztrhalo a já si běžela sólo za nimi. Za mnou pár chlapů a Magda. Já si s přehledem držela druhou pozici ženy a takto doběhla až do cíle. Při běhu už nám naštěstí nepršelo a na vyhlašování vítězů, které se konalo venku, také ne. V kategorii žen do 44 let jsem obsadila první místo, Petra už letos postoupila do kategorie žen nad 45 let, kde Ali skončila bronzová a Radek ve své kategorii mužů do 59 let bral také bronz.