— 2017 —

Gulášfest

17.06.2017

LUDGEŘOVICE - V chladném červnovém počasí se naši členové zúčastnili gulášfestu. Akce se konala na dnech obce v Ludgeřovicích,kde jsme se zapojily do soutěže,kdo uvaří nejlepší kotlíkový guláš.Jelikož se konal teprve prví roční a my jsme neměli sebemenší zkušenosti jak se vaří na otevřeném ohni a v kotlíku tak jsme si moc šancí nedávali.

OSTRAVA - Náš klub podpořil charitativní akci běh pro Matyho která se konala ve Vítkovicích. Trať měla start na Vítkovickém náměstí a pokračovala do přilehlého parku,kde se běželi čtyři kola a potom zpátky do cíle na náměstí. I díky našemu přispění se na Matyáše vybralo celkem 6 300 Kč.

OSTRAVA - Dne 27.5.2017 se konal Český běh žen, kterého se zúčastnilo 12 našich děvčat. Start a cíl byl v okolí FORUM NOVA KAROLINA zázemí a občerstvení zajistil náš klub. Slunečné počasí příjemná atmosféra a skoro 3 000 krásných žen.

LUDGEŘOVICE - Která se povedla díky krásnému slunečnému počasí, ale hlavně perfektní organizací všech lidí, kteří na této akci pomáhali. Letošního 8. ročníku se zúčastnilo celkem 215 závodníků a z toho bylo 34 mladších 18 let.